En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Zorla Fuhuş Lapol Lolita

Ben bu dizilerde nerde kaldığımla ilgili sorun yaşıyorum Arkadaşlar yahu. Dün akşam Black Sails in son bu haftaki bölümünü indirmiştim izleyeyim dedim anaaaa bir baktım daha geçen haftayı indirmemiş izlememişim yahu. Ona keza Limitless i izleyeyim dedim, bir baktım rusya musya diyorlar, dedim bu ne, meğer onunda geçen haftakini indirmeyi unutup izlememişim.

Bir sürü dizi izleyince beynim ısınmaya başladı hangisini izledim hangisini izlemedim karıştırıyorum artık. Ne yapacaz bu konuyla ilgili, basit karmaşık olmayan bir yolu varmıdır?Yazmıştım ben daha önce . Tablet de not defteri tutuyorum . Hangi dizinin son bölümünü Seyrettiğimi yazıp ayrıca çok kısa 1-2 cümle ile o bölümde neler olduğunu yazıyorum . Bazen dizilere 3-4 ay ara verdiğim oluyordu ve cok zorlanıyordum. Bu yüzden başladım .izlediğin bölümlere “tick” atman yeterli. sonrasında takvimi gayet güzel yönlendiriyor.
ister bilgisayardan, ister telefon uygulamasından giriş yap, sorunsuz senkronize çalışıyor.
her bölümle ilgili özetler ve çeşitli özellikler mevcut.
mesela ben pek hoşlanmam ama kullanıcı yorumları oldukça fazla keza kalabalık bir ortam.
çoğunlukla geyik fakat ara sıra eğlenceli link-video vs. rastlamadım da değil.
karıştırırsan seversin diye tahmin ediyorum.

web masaüstü için iki adet ekran görüntüsü aldım;Ben bunuyorum galiba Arkadaşlar, hakkınızı helal edin.

harlemrain in dizi tik leme için koyduğu programı açtım zannederken gitmişim trapper ın komik deadpool linkini tıklamışım ve 15 dk onda nerden dizileri seçipte tıklayacam diye aradım iyimi

harlem sağolasın Dostum, bu baya işimi görür ve boşu boşuna şunu izlemişmiydim izlememişmiydim derdinden kurtarır insanı. Keyifle dizinin başına izlemek için geçtiğindede daha geçen haftayı izlememiş olduğunu görüp keyfinin kaçmasını engeller.Bu Netflix bu drama olayını çok iyi beceriyor da komedi de daha gidecek çok yolları var . Komedi diye gözüken dizilerin hiçbiri güldürmüyor . Belki komedi diye değil de komedi-drama deseler daha iyi olacak.
Love-Flaked-Unbreakable Kimmy Schmidt – Master of none hep aynı tip . UKS yine biraz güldürmüştü de yani diğerleri 0. Master of none dan hele baya nefret ettim.
Arrested Developement ile Fuller House da orjinal iş değildi zaten.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 3.647 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Zorla Fuhuş Lapol Lolita