En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Yalarsam ıslanırsın ahlaksız filmler izle

Selina Meyer . Ben Veep i övmekten bıktım ama adamlar kendilerini aşmaktan bıkmadı.
Nereye gidecek bakalım buradan dizi .onah in hastasıyız ayrıca . orphan son sezonu bekletmistim yeni bitirdim ama olmamis bu sezon sanki, finalde falan da uyucaktim bi ara
enny ve got’un son sezonlari da duruyor bu hayal kirikliginin ustune onlar guzel cikar umarimuyku konusunda haklisin yine de ilk 6-7 bolumde falan ben de senin gibiydim ama final alip goturdu hepsini.. atiorum yaprak dokumunden bi bolum izliomusum gibiydi.. bi de su an toparlayamiorum hangi bolumde ne vardi ama agir sacmaladiklari cok fazla sey vardi diger sezonlardan farkli olarak..respect maslany ama olmaz boyle, seneye bitirirler bunu..Ayıptır söylemesi belli odaklardan ve üst akıldan yüklü paralar geldi hesaplarımıza, bu diziyi amansızca överek Türk halkının italyanca kurslarına bütün servetini dökmesini sağlamamız için. İtalyanca ile Türk halkının barışması için üst akıl bizi kullanıyor, irademiz dur diyemiyor Alican. Sende izle çok güzel bu dizi, izle izle izle izle izle izle Memleket dediğim italya be abi cidden kaç zamandır haberler çıkıyor halk ciddi anlamda rahatsız kaldırılsın vs de iplemiyor yapımcılar iyide yapıyorlar ne kadar güzel şeyler bunlar silah uyuşturucu mafya napoli italiancası normal italiancadan çok farklıdır usta. ben 2 sene avellino’da kaldım. ara sıra gidiyorum hala. biz de iç anadolu da karadeniz de Türkçe ne kadar Türkçe ise napoli ve çevresinde de italianca o kadar italiancadır. yani italianca kursunda 20 kur yalayıp yutsan bile napolide konuşulanı anlaman epey zor olur.
Türkiye’de kursa gidersen milano ve çevresinde herşey güzel olabilir ama güneye indikçe kendine olan güvenini kaybedebilirsin velhasıl kelam italianın kuzeyi ve güneyi birbirinden çok farklıdır…Taht savaşları,game of thrones da nasıl geçmişteki taht savaşları varsa buradada modern mafyanın taht savaşları var.Direk mafya dizisi demek büyük haksızlık olur anlatılmak istenen çok başka ki izleyen birisine sorsan mafya veya suç dizisi demesi en son tarif edeceği şeyler olur.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 6.090 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Yalarsam ıslanırsın ahlaksız filmler izle