En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Üç kız kardeş erotik film izle

Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün emi Narcos, Fargo ile birlikte gecen senenin en iyilerindendi. 2 kez seyrretim ben gomarra ile banshee ayni anda basladim ,ilk basta hangisi sararsa ona devam ederim diyordum ama ivana yüzünden ayrim yapamadim ikisini bir arada götürüyoruz simdilik ikiside fena gitmiyor bakalim.
İyide bizde İtalyanca izliyoruz yahu, ingilizcesi varda bizmi izlemedik? italyanca konuşma gömülü ingilizce altyazı olarak izledim ben ilk sezonu. En iyi kalite o şekilde olanda vardı incelediklerime göre.
Şimdi 2. sezonu indirme planlarındayım, şu versiyon iyidir diyecek varsa her türlü görüşe açığım 2. sezonu için.
Bu arada ne finishing yaptı 1. sezon da beeeeeehocam sen hic baslıktaki msjlara bakmayıp girip msj atıp cıkıyosun galiba heryere gecende yeni bolum dustumu diye sormustun got icin. 2 sayfadır gomorra dan konusuyor millet ama izleme cok leş diziymiş.Bu akşam 2 nin 1 i ile başlayacam 2. sezona hayırlısıyla, çok büyük merak içindeyim nasıl başlayacaklar diye. Sen şimdi yazınca spoiler in nasıl bir şey olduğunu daha iyi anladım, yaw çok insanın keyfinin içine ettim ha ben bu spoiler olayıyla film dizilerde. Baya insana keyf borçluyumdur herhalde, kötü bir şey bu izlemeden merak duygunu yok etmek. İçten bir özür dileyeyim tekrar yeri gelmişken , bundan sonra çok dikkat ediyorum ama bakalım.

Bir Arkadaş sormuş PoI mi Narcos mu diye, Narcos güzel ama uçan kaçan bir şey değil, average üstü keyifli dizi ama PoI un bende yeri ayrıdır. Hele bu son sezon iyice artık konuyu odaklama yaptılar, tam bir fütürist dizi oldu çıktı. Piyasadaki senaryo bakımından en üst level dizidir PoI benim için. Ha çatışma sahneleri fazla çizgisel görünüyor olabilir, bazı detayları fazla basite indirgemiş olabilir ama genel konu bakımından baktığında sahiden çok başarılı bir dizi olarak kabul ediyorum ben onu. Narcos çerezlik kısa bir dizi, 1 haftada atıp tüketilecek durumda ama PoI uzun kocaman bir roman, sindire sindire tüketebilirsin akşamları yaz sıcağında.2017 Ağustos unda Amazon un Hannibal üzerindeki hakkı sona eriyormuş ve diğer şirketlerle görüşmeye başlayacaklarmış . Fuller in elinde 4. sezon için hikaye hazırmış ve oyuncular da istiyormuş devam etmeyi.
İnşallah olur leyn . Netflix alsa ve birde NBC nin verdiğinin biraz üstünde bütçe verse efsane olur.Seyrettim , buraya da yazmıştım ama dikkatinden kaçmış herhalde. Gayet iyiydi , hele ki doğru dürüst komedinin kalmadığı bir ortamda. Cesur da bir dizi , öyle CBS komedileri gibi değil. Yalnız seyredeceksen 2-3 bölüm bak en azından.

Birde seyretmediysen Ash versus evil dead e bak.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 10.820 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Üç kız kardeş erotik film izle