En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
tropikal adada zenci kız seks

biraz update’e ihtiyaci var ilgilenemedim bi suredir ama simdilik izledigim bunlar var..

cok dusunmedim ama ilk 5 yapsam: sherlock, penny dreadful, orphan black, rick and morty, person of interest gibi bisiy olur devam eden dizilerden..

bunlarin yaninda bi de sevdigim eski dizileri izlemeyi, listeme yeni dizi eklemeye tercih ederim her zaman; bsg, fringe, chuck, prison break vs.(bu liste baya uzar) dizim kalmadiginda acar izlerim bunlardan bitanesini.

bu sekil bisiy isteTarz olarak SıGNAL beğenen arkadaşlara Special Affairs Team TEN izlemelerini öneririm. Vakaların en fazla 2 bölüm sürmesi, müzikleri, kurgusu, Baek Do-Sik ustanın tarzı, Nam Ye-Ri güzelliğiyle ben cok beğendim. Bu arada izleyen arkadaşlardan 8. bölüm 0: 57 :43 teki müziğin hangi parçaya ait olduğunu bilen varsa bana özel mesaj atarsa kendisine duacı olurum.Dün gece resmen dizi gecesi yaptım. Ne kadar güncel birikmiş dizim varsa izledim. Shameless tan Better call Saul a ,HOC dan Lucifer a kadar. Kafa bir dolu oldu. Bi TWD 2 episodu kaldı, onu bilerek izlemedim, hafta sonuna ayırdım.

HOC da gazeteci Tom un bizim ekiple olan kahvaltı sahnesi bir anda Shameless da Lip in hocasının kocasıyla olan kahvaltı sahnesini izliyorum zannettirdi. Spoiler vermemek için çok zorladım kendimi bu sefer . 2 bölüm artarda izledim Shameless da ve yine büyük keyif aldım dizimi izlerken. Bu dizi sahiden benim dizim, dramla komediyi insanlık tarihi boyunca bu kadar güzel iç içe yedirerek verebilmeyi başarmış başka hiç bir dizi gelmedi,geleceğini sanmıyorum. Kevin ın no more dudes derken ki halleri , Carl ın müstakbel kayınpederiyle olan halleri ve dram,dram,dram… İçinde pek çok hayat derside barındırır halde. Bu dizi hayatın tam kendisi aslında. Darbelerde yıkılmamak gerektiğini haykıran, hatalarıyla bile olsa ailemizin önemini devamlı vurgulayan, hayatı her ne şartta yaşıyor olsak bile özgürce,keyifle yaşamak için bir çözümün hep bulunabileceğini bizlere gösteren bir dizi. Shameless, öyle böyle bir dizi değil, hayat romanı.

HOC, çok acaip bir şey, 3 episode kalmıştı sezon sonuna ve pek istemeyerek başladım ama yine bütün HOC larda olduğu gibi biri biter bitmez hemen öbürünü izler halde buldum kendimi. HOC dizisi bence seyircinin ilgisini çekme formülleri konusunda üzerinde çok fazla çalışılarak hazırlanmış bir dizi, tam bir profesyonel işi. Dizi bağımlılık yaratıyor izlemeye başladığında ve elinde ne varsa bitirmeden duramıyorsun. Geçen sezonla karşılaştırdığımda kesinlikle güzel bir sezondu diyebilirm ama keşke ortadoğu dehlizlerinde dolaşırken biraz daha sıkı bir senaryo yazsalardı,bence tek problem o olmuş bu sezon için.

Lucifer da senaryoyu topladılar, bir şans daha vermiş olmam isabetli olmuş burda yazan Arkadaşlarında uyarılarıyla. Hala kadın başrol oyuncusunun sırıttığını düşünüyorum erkek başrol oyuncusunun yanında hem diyalog çiğliği hem rol kabiliyeti olarak ama dizi gideri olan bir dizi haline gelmiş durumda.

Better Call Saul, yaw bu dizide çok acaip bir içten duygular kaplıyor beni izlerken. Sıcacık bir sevgi var dizide, bilmiyorum acıma duygusumu bu adamımıza yoksa başka bir şeymi ama ne zaman izlesem kaplıyor içimi ve günlerini göstersin istiyorum hep onu aşağı çekmeye çalışan mendeburlara. Ha bizim ölü balık bakışlı elemanımızın cool hali herhalde dizi tarihinin en cool karakteri seçilmesi gereken karakter. Bayılıyorum ona, aman başına bir şey gelmesin. Güzel dizi, sıcacık dizi, güzel komedide içinde barındıran dolu dolu tam keyif dizisi.

Diziler hakkında toplu düşüncelerim bunlar, umarım fazla spoiler olaylarına girmemişimdir. Dizi sektörü sahiden çok güzel noktaya geldi, her hafta çok kaliteli film kıvamında bir sürü izleme alternatifimiz var. Bir tık mesafesinde bu kaliteye ulaşabiliyor olmak keyif yahu sahiden, umarım hiç kaybetmeyiz bu keyfi.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 6.660 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  tropikal adada zenci kız seks