En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
The Evil Within 2017 Korku Whiplash Seyret
IMDb
5.4

The Evil Within isimli 2017 yapımlı Korku Filmi izle. Günü’nü yapıyordum yedi yüz yıl boyunca, bir şekilde “kapalı” olan, çoğunlukla başka bir filmi başka bir filmi yönetmeyen ya da yeniden yazan insanlar tarafından yapılmış bir dizi film gördüm. Bu filmler beni etkiledi, bu Çözülmemiş Gizemler benzeri bir şov eseri bile, bu tuhaflıkların arkasındaki insanları izleyip korku filmlerinin gizemleri hakkında sorgulanacaktı; bu kötü ve mutlaka başardı. eşit önlemler (ironi için değil, sadece sırf delilik için). IMDb sayfasında onlar hakkında pek fazla bilgi olmadığı için (bir Wiki girişi bile unuttum), tam zamanlı bir işime sahibim ve aynı zamanda bir dedektif değilim, bu yüzden onları kendim arayamadım, Bu filmlerde ne cehennem olduğunu asla bilemiyorum, bu yüzden The Evil Within’den çok memnunum, çünkü en azından neden bu kadar çok lanet olası bir şey olduğunu açıklayan bir açıklama var.
Filmin yazarı / yönetmeni, filmin tamamlanmasından önce öldü, ünlü zengin Getty ailesinin (Chippewa Falls Getty değil) bir parçası olan Andrew Getty, şimdiye kadar muhtemelen farkındaydı. Bir film yapımcısının projesinin izleyici kitlesine ulaşmasını istemeden önce hayatını kaybetmesi ilk kez değil, fakat bahse girerim ilk filmde çalışmak için on üç yılı geçirdim. Saplantılı bir şekilde yumruk atan bir adama ilk kez 4-6 milyon dolar kazandım. atış ve mürettebat olarak her atış geldi ve gitti. Sözde, ana karakterimiz Dennis’i oynayan Fred Koehler ve bir kabustu adam olarak birkaç sahnede yalnızca olan Michael Berryman (ya da filmin orijinal başlığı olan “Storyteller”) vardı. Son krediler, en azından büyük mürettebat ciroyu onaylıyor – filmde, “1. asistan kamera operatörü” nin neredeyse tam ekran görüntüsünü alması gibi şeylerle, en az iki kişi tarafından gerçekleştirilmeyen tek bir iş yok. boşluk; genellikle iki ya da üç kişi tarafından yapılan bir iş için bir düzineden fazla isim, üstler.
Getty’nin kredisine göre, o kaosun hiç biri ekranda görünmüyor. Döküm değişiklikleri ile pacing ve yapının muhtemelen tehlikeye düştüğünden, filmin birçok “huh?” Anlar ama sahneden sahneye gerçek bir film gibi görünüyor / hissediliyor – başka bir deyişle The Room’un dehşet versiyonu değil. Nihai kült atılımı aynı çizgide olabilir, ancak insanlar gelecek on yıl boyunca gece yarısı gösterilerinde The Evil Within’i izlerlerse, sahnelere odak olmadığı için ya da odak noktasının dışına çıktığından değil, acayip hatalı liderlik performansından dolayıdır. dublaj senkronize değil. Hatta birkaç meşru duruş serisi bile var, neredeyse hepsi sorunlu kahramanımız olan Dennis’in kabusları. Ayna efektleri, tüyler ürpertici animatronik, stop-motion yaratıkları hayal ediyor … hepsi müzik video esque’dir, ancak görsel olarak çarpıcıdır ve ilk kez film yapımcılarının VOD korkusuna doğrudan bakışında gördüğünüz başka hiçbir şeyden hoşlanmaz.
Ne yazık ki, Dennis tüm filmi uyku geçirmez ve uyandığında işler ters gidebilir. Buradaki çalıların etrafında dövüşmeyelim: zihinsel engelli bir adam oynuyorsanız, Koehler Robert Downey Jr’nin Ben Stiller’i Tropic Thunder’da uyardığından kesinlikle suçludur. Bu, performansta manipülatif bir gözyaşı sarma makinesi ya da “sıra dışı” bir komedi değil, aynı zamanda da rahatsız olan kişinin Jason Voorhees rolünde olduğu daha da eğlenceli bir film sunmasıyla, nesneleri “uh-oh” alanına dürüstçe koyuyor. Dennis bir katil olarak başlamıyor; O sadece tavuk ve dondurmayı seven (özellikle de Dennis’e hitap eden dondurma dükkânındaki çok güzel kız tarafından servis edildiğinde) ve dev Habitrail sistemi ile oynamayı seven bir adam. Ancak bir gün büyük kardeşi Sean Patrick Flanery odasında dev bir antika aynaya yer verir ve her şey cehenneme gider, çünkü bu korku filmidir ve antika aynalar sadece bir şey anlamına gelebilir: Kötü yansımalar sahiplerini öldürmeye zorlamaktadır.
Şimdi, Dennis ciddi bir zihinsel engelli bir insan değilse, bu kötü bir aynayla ilgili bir başka kötü korku filmi olacaktır (Oculus’tan kurtarın, hepsi berbattır ve muhtemelen Flanagan’ın en zayıf filmi), fakat Koehler onunla … “şey” (söyleyemiyorsan, film hakkında olduğu kadar saldırgan olmadan bu konuyu konuşmaya çok uğraşıyorum) “iyi veya kötü” fikrini aşan kendine özgü topraklara girersin. Düşünebildiğim en yakın şey Crispin Glover’ın İyidir! Everything Is Fine, fakat en azından gerçekte engelliliği olan biri vardı ve “bu rahatsız edici” argümanı farklı bir fırça ile boyuyordu. Benimle tanıdık biri, böyle bir şeyden rahatsız olmadığımın farkındayım ancak görürsem hala zayıf bir seçeneği tanıyabilirim ve filmin satış noktalarından birisinin (yalnızca garip değil) Bir aktörün bu abartılı tavır içinde olduğunu görmek. Ayrıca, bu millet dünyadaki en nankör işlerden birine sahip olduğu ve suçlular olarak temsil edilmesine gerek kalmadığı için ağzımda kötü bir tat bırakan kötü bir sosyal hizmet uzmanı da vardır (temelde Flanery’i öfkelendirmeye, sonradan evine girer). Bu alt çizginin gerçek bir kazanç olmadığı gerçeği, hakaretin üstünde gereksiz kılmakta, ayrıca Dennis’le anlamlı bir şekilde etkileşime girmemektedir (yani, yardım etmek istediği kişi), her şeyin anlamsızlığına katkıda bulunur.
Dennis’in öldürücü maceraları (ya da ayna kendisiyle konuştuğu sahneler arasında) için, Flanery ve kız arkadaşı Dina Meyer ile birlikte sahnelenen bir dizi sahneye çıkıyoruz. Dina Meyer, görünüşe göre hayatlarını Los Angeles’taki bir restorana gidip gelen Los Angeles’ta geçiriyor. Dennis hakkında ve evlenip birleşemeyeceklerini tartışarak onlara sahip çıkın. Nedeniyle filmde çok geç öğrenmekteyiz, Flanery Dennis’in kendisini önemsemeye heveslidir (bu da oldukça boktan bir bakım verici gibi görünüyor), bu onunla uğraşmak istemeyen Meyer için yapışkan bir noktadır. Sosyal hizmet uzmanı (Francis Guinan’ın oynadığı doktor gibi) Dennis’e bakmak istediği için Meyer oldukça sinirleniyor ki Flanery’nin almak istemediği bir kolaylığı var, bu yüzden gerçek olmayan bir kalpsizlik karakteri. Sebep (temelde, filmdeki herkes lanet olası bir pisliktir). Sonra bir noktada, genelde restoranda gördükleri herkesin yerini aldığı (anlaşılan bir “alışılagelmiş vale” ler var) Alacakaranlık Alanı alt çizgisinde dolaşırlar, ancak bunun için bir sonuç alınmaz ve Dennis’in tüm sahnelerine garip bir kopukluk veren seri katil olun. Koehler’ın kendisi hakkında söylediklerini ve Berryman’ın tüm prodüksiyon boyunca sadık kalan tek aktör olduğunu göz önüne alındığında (2002 yılından başlayarak birkaç yıl devam etti *), hem Flanery hem Meyer filmi çıkarmadan önce filmi bıraktığını hissediyorum. Sahneler, Getty’yi ve editör (ler) i çekerek, çekimleri daha sonradan gerçekleşecek olan Dennis’in sahneleri ile kesişerek film boyunca yaymaya zorladı. Ne kadar değiştiğini görmek için çekim senaryosuna bakmak ve filmin hiçbir yerinde olmayan şeylerin başlangıçta bir noktaya değindiyse çok merak ediyorum.
Fakat tüm problemleri için (hem manevi hem de anlatıcı olarak), en sevdiğiniz VOD tedarikçisinin yeni bülten korku bölümünde bulacağınız başka bir şey gibi değil ve bunun için biraz kredi vermeliyim. Korku Filmi A Day’ı yaparken, en kötü filmler bana söyleyecek hiçbir şey vermediler çünkü çok mülayim ve unutulabilirlerdi (bazıları için, film ne teklif etmeden önce bitmişti yazmaya başlamak zorunda kaldım) benim hafızamdan buharlaştı) ve böyle şeyleri hoş karşılarım. Bu film muhtemelen benim günlük seçimlerimden biri olurduysa ortaya çıksaydı, bu bir yalancı olurdu. Özellikle iyi olmasa da, ana sahneleri ve görüntüleri yolda beş ya da altı yıl unutmayacağımı biliyorum, bu gerçekten isteyeceğim şey, özellikle geçen yılda ya da öylesine bir kez bulma taşlar daha da zorlaştığında ve daha zor. Keşke genel olarak daha iyi olsaydı, ancak WTF’nin neredeyse en parlak birkaç anı ve parlaklığı, bunu gördüğüme sevindim demektir ve arka plan bilgisini bile bilmesem de ara sıra olurdum Ne kadar garip olduğunu hayal ediyordum.
Eğer filmin yapımında gerçekten on beş yıl olmadığından kuşku duyan biri varsa, 1000 cesetten oluşan Evden Tiny ve Burton’s Big Fish’tan Karl olarak hayranları korkutmak için en iyi bilinen aktör Matthew McGrory’den bir kahraman oynuyor. 2005 yılında, en az on iki yaşında olay yerini kaybetti.

 • Oyuncular: Sean Patrick Flanery, Dina Meyer, Brianna Brown, Michael Berryman, Frederick Koehler
 • Yönetmen: Andrew Getty
 • Yapım yılı: 2017 Abd
 • Tür: 2017 Filmleri, Gerilim, Korku, Türkçe Altyazılı
 • İzlenme: 2.431 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Diğer adı: The Evil Within
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Evil Within 2017 Korku Whiplash Seyret