En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Süte ilaç koyup ablasına içirdi ve gece onu okşadı

Arkadaşlar torrentlerde bu son zamanlarda yaygınlaşan 4k içerikleri deneyen oldumu hiç? mesela şu aşağıdaki video nedir böyle yahu, hem 4k 2160p hemde x265

Dizilerdede hızla yaygınlaşıyor torrent dosyalarında bu 4k gördüğüm kadarıyla. Bu ara yazlıktaki bozulan samsung un yerine tv seçme kararsızlığı içindeyim yoğun olarak ama işin içinden çıkamadım. İndirip 4k tv si olupta bu içerikleri izleyip memnun olan varmı? saçma sapan trt 4k izlemek için değil, bu dizi-filmleri oynatıyorsa almayı düşünüyorum çünkü bu mereti. Bu haftaki kadar sevişme sahneli Shameless herhalde şimdiye kadar hiç olmamıştır. İşin resmin cılkını çıkarmışlar bu hafta. Hayır, daha yeni yazdım lütfen erkekleri birbiriyle öpüşürken şunu bunu yaparken göstermeyin bünye kaldırmıyor diye, bu seferde uzun uzun 60-70 lik Frank le aynı yaştaki hatunun sevişme sahnesini gösterdiler iyimi. Sözümü geri alıyorum, erkek öpüşebilir ama lütfen bir daha 60-70 lik sevişmesi göstermeyin.

Carl , diyorum başka bir şey demiyorum. Bu çocuk mayınlı arazide mecburen açmak zorunda kalan bir papatya gibi. Debs ne kadar boş işler kraliçesi ise Carl da o kadar tersi.

Eskiden bu Shameless ı Cnbc yayınlıyordu diye hatırlıyorum, acaba bu hala yayınlıyor olsalar bu haftaki bölümü nasıl yayınlayacaklardı merak ediyorum. Herhalde 45 dk lik diziden ancak 6-7 dk. sını gösterebilirlerdi açık olmayan ve yayınlanabilir kısım diye. Bu diziyi çok seviyorum ama bu kadar cinsellik üzerinden overdose yapmalarını değil, dizide alıştığımız çılgınlıklar üzerinden gitmelerini istiyorum. Frank ın sonlarda yaptığı gibi mesela.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 3.691 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Süte ilaç koyup ablasına içirdi ve gece onu okşadı