En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
süpriz sesk partisi mobil film izle

Kickass benim hep ilk göz ağrımdı yahu, öyle laf etmeyin kızmayayım şimdi . Bilhassa US showları için özel adamlar vardı programları koyan, talk showlar olsun newslar bile,radyo programları bile . rarbg de bulunuyormu onlar, yokkkk.

Şimdi baktım orda kitap bölümü bile yokmuş yahu. Kickass de ben US de yayınlandıktan sadece 2 gün sonra okumak için elime aldığım bir sürü kitap olmuştur, varmı bunun daha ötesi.

Beni torrent olaylarıyla yakınlaştıran burdaki Arkadaşlar olmuştur, kickass daha iyi rarbg şöyle dediğime bakmayın, ben sizlerden öğrendim bu torrent olaylarını. Yoksa eskiden donkey lerle bir filmi diziyi 1 haftada indirirken bırakmıştım ve hala öyle sanıyordum. Yeri gelmişken bu konudaki yardımlar ve ufkumu açan her zaman bilgi paylaşımında sınırsız olan kardeşlerime,dostlarıma çok teşekkür ederim.

Pek çok şey öğrendim sizlerden,her zaman minnetttarım.e sonunda true detective 2. sezona başladım. İlk bölümü az önce bitirdim aslında bir kaç ay önce başlamış ve ilk 10 dk sı hoşuma gitmedi diye bırakmıştım.

Vince Vaughn ne kadar yaşlanmış yahu, resmen vücut ben yaş aldım diye bağırır hale gelmiş, cidden üzüldüm onu o halde görünce, işin kötüsü baktım ve benimle aynı yaşta olduğunu gördüm. Bu ne hal Vince Aloha dan sonra güzel bakışlı Rachel ında bu dizide oynadığını görmek pek hoşuma gitti. Colin i hiç sevmedim seveceğimi de pek sanmıyorum gerçi fena oynamamış gibi ilk episode da ya bakalım ilerde neler olmuş.

Başlangıçta o tütsülenmiş viski tadı vardır ya onu almayı başardım diziden, bu benim beğeneceğim anlamına gelir. Ya müzikler, resmen bittim. Hele My Least Favorite Life , offff offff , tanrım ne güzel söylemiş o sahnede, beni benden aldı resmen. Aşağıya sizler için koyayım, güzel bir içkinin yanında aslında bu güzel müzikli dram diziyi izlemek lazım. İlk sezondaki gibi vahşete varan şiddette olmayacak herhalde ilerde, bu da iyi olabilir.

Neyse, ilk izlenimlerim bunlar. Başladığıma memnun oldum, beni bir süre idare eder bu artık.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 5.389 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  süpriz sesk partisi mobil film izle