En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Soyunan kızı zorla becerme

Colony iyi toparladı yahu, sezon bitiminde adamlar baya işi heyecan,merak dozunu yükselterek kotarmaya başladılar. Sallapati izliyordum ama doğruya doğru 2 bölümdür baya iyiydi.

Lucifer toparladı demişsiniz ama ben pek göremedim toparlanan yer bu haftayı izlemesemde daha, yine aynı kasıntı roller. Lucifer ı zip lediğim zaman karşıma şu çıkıyor: durmadan acaip yanıtlar ve şımarıklıklar yapan başrol erkek oyuncusu ve ona kafasını sallayarak cık cık cık eden kadın polis kasıntımız. Bütün dizi bu sahnelerin üzerinden gidiyor şaka maka.

Shameless la ilgili tek söyliyeceğim bu haftaki bölüm için, mide kaldıran bir bölüm yapmışlar. Baya zordu izlemesi bu bölümü. Komediyi iğrençlik üzerinden vermeye çalıştılarmı hoşuma gitmiyor, çılgınlık ile iğrençliği bazen karıştırıyorlar görüntülerde.Lucifer daki iyiye gidiş şu . Lucifer in karakter gelişimini ve psikolojisini başarılı şekilde göstermeye başladılar , daha derine iniyorlar . Genel polis hikayesinden çok Lucifer a yönelik olmaya başladı konular .Görecez bakalım izlerim bir kaç güne toparlanmışmı toparlanmamışmı. O teori büyük ihtimal doğrudur Dostum, neden dersen her bölümde ısrarla gözümüze soktukları cümle, Lucifer ı değiştiren şey ne psikolojik olarak,karar verme açısından vs.? devamlı onun üzerinde döndürdükleri için ve hep malum şahsı cevap olarak sundukları için bilhassa sondan 2. bölümde, yani olmamasına şaşarım bir tek onda o etkiye sahip olmazsa zaten.

Yaw Emre sağolsun spoiler verme tuşunu anlatmıştı bana ama geçen gün msj kutum dolup silince geçmiş msj ları o anlattığı yanıtıda gitmiş, sırf spoiler gizleme kutusunu bilmediğim için ve spoiler vermeyeyim diyede şu yukardaki acaip paragrafı yazdım iyimi etraftan dolana dolana

X Files a ne diyorsunuz son sezonuna, indirdim bayadır bekliyor ama pek izleyesim yok gibi , bir halt yok derseniz seve seve silmeye hazırım. HOC bekliyor, Better call Saul, Lucky man, outsiders, night manager , 11.22 hep şefkat göstermemi bekliyorlar.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 3.896 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Soyunan kızı zorla becerme