En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Sınırsız +18 Filmler Massagesalon Elvira

Yabancılar yavaş yavaş video formatinda x265 e geçiyor. Indirdigim bazı dizilerin formatı x265. Vlc playerden başkası acmiyor. Media Player, gom player, divx player, bs player hepsini denedim açmıyor. Vlc takılıyor biraz. Ne önerirsiniz?Stana Katic i ayrılmış Castle dan. Fillion ile yeni kontratta anlaşabilirlerse 9. sezon yapılacakmış. Ne yapacaklar acaba . Öldürmeden çıkartmaları lazım . Aslında keyifli olabilir Castle i tek başına izlemek.Uleyn tam bir hevesle oturdum Daredevil in final bölümünü seyretmek için ama problemli. Hem çakılı ingilizce altyazı var hem altta ekran falan çıkıyor. SKGTV versiyonunu indiriyorum tekrardan ama yarına kaldı.
Bu arada Mike and Molly e başladım. Melissa yı severim zaten , niye başlamadıysam bu güne kadar.Bu Path burada neden bu kadar gömülmüş anlamadım o kadar kötü bir başlangıç yapmadılar ben birinci sezonun bitişine kadar şans vermeyi düşünüyorum.

Katic ayrıldıysa Castle ı boşa çekmesinler ben aralarında ki uyum yüzünden çok fazla sıkıldığım anlar olsa da bitirmeye çalışıyodum zaten son iki sezondur artık izlemem için sebeb kalmaz
Birde Banshee final sezonu mu bu yıl öyleyse başlamıycam hemenValla Castle dibe vurmuştu zaten o nikah günü kaçırıldığı bölümden sonra . Ben açıkçası bu halinden kesinlikle daha iyi olacağını düşünüyorum Stana siz . Zaten geçen sene ayrılmak istemişti Stana ama ikna ettiler kaptan yapıp rolünü azalttılar. İlk 3 sezondaki zeki neşeli Castle in özel dedektiflik yapacağı Kate siz bölümler daha iyi olacaktır.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 5.051 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sınırsız +18 Filmler Massagesalon Elvira