En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Sansürsüz italyan seks filmleri, italyan sex filim izle

Bedava Sansürsüz italyan seks filmleri burada seyredin, Full italyan sex filim izle.Kutcher var , bakmam ona ben . Kevin can wait in ilk bölüm çok vasattı ama 2 den itiraben toparladı biraz.
New Girl-Arrow – Flash ı bıraktım tamamen . Modern Family konusunda kararsızım . İnanılmaz çakıldı dizi. Andy-Haley biraz çekilir yapıyordu diziyi ama 3 sene o 2 sine yatırım yaptıktan sonra çocuk diziden çıkınca kaldılar ortada .
Klasik büyüyen çocuk problemi de baş gösterdi.
Yalnız Big bang theory fena başlamadı gibi.He tabi ilk 3-4 sezonun çok gerisinde ama su son bölüm son 2-3 yıldaki en iyi bölümleri olabilir.
2 broke girls de kötü başladı ama devam ederim herhalde . 2 başrolü de seviyorum dizi .
Youre the worst fena değil.
Odd couple ile Mom da ay sonu başlayacaklar sanırım.
30 rock a başlayabilirim bu aralar , seyredecek bir şey kalmadı komedi olarak.Sevmiştim ben. Bingham çiftini seyretmek çok keyifliydi. Diğerinde ne yapacaklarına karar veremediler tam ve son 1-2 sezon özellikle baya zorlandılar . David Spade kurtarıyordu ama her türlü .
Baktım da şimdi senin dediğin The Ranch da oynuyormuş kadın , çok tatlıydı dizide.bizim Türk kanalları maşAllah bir diziyi 20 de başlatıyorlar 21 e kadar özet sonra yeni bölüm başlıyor 23.30-24.00 e kadar aynı dizi.yani 4 saat tek bir diziyle akşamı bitiriyoruz .türk dizileri zaten leş gibi hele bir de tv den izlemek yazık günah o kadar vakte.

mantıklısı ,Türk dizileri izlenmez kalitede ama izlenilcekse netten izlenir reklamsız.ben filmkolik biri olarak hiç dizi izlemem yeni yeni yabancı dizilere başladım stranger things ile gayet iyi her bölüm 45-50 dk dolu dolu hemen geçiyor vakit .bizim diziler bölüm başı 100-120 dk ve yarısı boş en az.Net 2 saatten 1 sezonda 20-25 bölüm nasıl biter o bakışmalar olmasa.film izle
Ben arada bir youtube dan açıp Ayrılsak da beraberiz in eski bölümlerini seyrediyorum . 23-25 dakika bölümler . Zaten ana haber öncesi yayınlanir reklamlarla falan 30-35 dakikada biterdi. Sonrasında komediler bile 1 saatin üstüne çıktı . İmkansız bu şekilde kaliteli bir yapım çıkması . Çıksa da o kaliteyi 1-2 sezonun ötesine taşıması .

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 103.028 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sansürsüz italyan seks filmleri, italyan sex filim izle