En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Rus sarhoş güzel kız amatör seks filmi

Daha önce bahsettiğim Survivor 32. seasonla devam ediyor Fiji adasında. Bu seasonda öyle yakışıklı erkekler güzel kızlar yok, beauty bölümü diye bir şey yok mesela ama ne var gen x ve millenyum kuşağı kapışması var. Ben sosyolojik bir deney olarak izliyorum bu seasonu. Mesela gen x kuşağı şimdiden siyasetle iç çatışmalarla kaynarken milenium ekibinin en güzel kızı ile en yakışıklı çocuğu bir gece mercimeği fırına verdiler bile

Hayata bakış olarak 2 grubun konuşmalarını tavırlarını karşılaştırmak pek hoşuma gidiyor,resmen farklı dünyalar hemde ne farklı.

Ekip bu season un aşağıda toplu halde: Bu game of thrones hangi aka hangi mantığa diziye 1 yıl üzeri bir ara verir yanin bunun açıklaması var mı millet bu kadar ilgi göstermişken yeni bölümleri izleyici rekoru kıracakken 1 yıl bekletmenin amacı nedirÇok dizi var be seyredecek . Yazın hiçbir şey olmuyor nerdeyse seyredecek , kışın da dizi üstüne dizi. Lucifer geldi, geçen haftadan kalan Exorcist var , Westworld ile Luke Cage ler var.Şimdi bitirdim Westworld ü. 40 yıl önceki filmi sevmiştim ama ana konusu dışında hiçbir şey hatırlamıyorum. Birebir takip edeceklerse hatırlamıyor olmam güzel bir şey ama sanmam.
Raising Hope daki kız vardı , onu görmek güzel uzun aradan sonra. Çok severdim o dizide Shannon Woodward i . Bölüm iyiydi ama konuyu verdiler sonuç itibariyle ,ilerde daha dallanıp budaklanacaktır . Evan Rachel Wood da yıllardır bir türlü yapamadığı patlamayı bu diziyle yapacak gibi. Oynadığını biliyordum da başrol olduğunu bilmiyordum.
Birde ilk reytingler gelmiş. True Dedective in açılış bölümüyle aynı , GOT un 2011 deki ilk bölümünden 1.1 milyon daha fazla izlenmiş.Dün bbc news 2 de bir belgesel izledim, muhtemelen hayatımda izleyeceğim en güzel, en müthiş, en muazzam doğa belgeseliydi, daha ötesinin yapılma ihtimalini düşünemiyorum.

Adamlar çölde hayvanların mücadelesini kameraya almışlar ama öyle bir çekim ki hayalinizin ötesinde. Fare ile kartalın mücadelesini anlatıyor mesela, kamera farenin hemen yanında yerde ve fareyi kocaman yanımızda görüyoruz, arkada kartalı görüyoruz ayaklarını hazırlıyor fare kaçıyor ve kamera hemen yanından onu takip ediyor,fare bir oyuğa kaçıyor kamera yanında, kartal oyuğu parçalamak için oyuğa vuruyor kamera yanında. Bir kertenkele ile kaplumbağa, fare ile akrep mücadelesini izliyoruz ve kamera onların yanında ve boyutları bizler kadarmış gibi izliyoruz,yavaşlatılmış şekilde ve yaptıkları her hareketi en ince detayına kadar izleyerek.

Ben böyle bir şey görmedim, heyecandan adına bakmayı unuttum belgeselin. Yapan adamı görsem ellerini öpecem böyle bir şey çektiği için.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 7.200 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Rus sarhoş güzel kız amatör seks filmi