En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Lanetli Göl Haunted Lake Vintage Film

Lanetli Göl Haunted Lake erotik film Rachel Madison, karanlık ve karı kasıp çalışmaya çalışarak, Misty Lake’de bir ateş yaktı. Oradayken iki adamla buluşuyor, ancak yaralı. Yakında, doğaüstü olaylar gerçekleştikçe, bulmayı denediği barışın farkına varıyor. Göldeki hayaletlerle olan tuhaf karşılaşmalar Rachel’ın iki erkekle güçlü bir dostluk kurmasına neden oluyor. Olaylar trajik bir sonuca dönüştüğü için üç arkadaş tehlikeye daha da yaklaşıyor.

Daniel ona nazikçe bakıyordu ve sabırsızlıkla çay fincanı aldı ve sıcak sıvıdan bir yudum aldı. Daniel hafifçe gülümsedi ve aynısını yaptı.

“Rahatsız edici görünüyorsun, Rachel. Ben gergin değilim, değil mi? ”

“Elbette hayır. Neden sinirlenmeliyim? ”

“Ah, bilmiyorum,” dedi, onu yere bırakıp indirdi. “Belki de seni öpeyim diye korktuğunuz için mi?”
Avucunun yüzüne yaslanıp kalbini paramparça etti ve onu ona doğru çekti. Hafifçe dudaklarını kendine göre fırçaladı, içerisini hem endişe hem de heyecanla salladı. Bu durumdan beri çok uzun zaman geçti ve ne yapmak istediğini tam olarak bilmiyordu. Daniel’in elleri beline düştü ve öpücüğü derinleşti ve sıcak dudaklarının ayrışmasıyla elleri boynunun arkasına sardı. Dilini aramaya çalıştığını hissetti ve keşif için kendini açtı. Onların kucaklaşması tutkuyla aralarında parladığı gibi sıktı. Fakat sonra garip bir şey oldu. Aniden kendini çok hissetmemiş gibi hissetti. Neredeyse sanki başkasıymış gibi, Daniel de gerçekten Daniel değildi. Karışıklık yaratıyordu ve Daniel’den uzaklaştı.
Şimdiden ne oldu acayip sesle “diye sordu.

“Ne demek istiyorsun?” Diye sordu Rachel, sahip olduğu tuhaf hissi hissetmiş olup olmadığını merak ediyordu.

“Bilmiyorum. Bu garipti. Bir dakika, uzun süredir tanıştığım en seksi kadını öpmenin tadını çıkardım; sonraki, birilerinin benimle orada olduğunu hissettim “dedi.

“Anlamıyorum,” dedi evrim öncesi.

“Hey, sen de hissettin, değil mi?” Diye suçlamıştı.

“Ne hissettim?”

“Hadi, Rachel, garip bir şeyler hissettiğini biliyorum. Yüzündeki ifadeyle, neden bahsettiğimi bildiğini söyleyebilirim. ”
“Şey, bir şey hissettiğimi sanıyordum. Ama ben bir şeyler hayal ettiğimi düşünmüştüm. ”

Ayağa kalktı. “Bu sadece biraz garip geliyor. Önce hayaletler hakkında konuşmak, şimdi bu hissi … bilmiyorum … sahip olmak. Sanırım şimdi eve gitmem gerekiyor. Belki sabah uyandığımda, dünya normale dönecektir.

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 54.704 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Lanetli Göl Haunted Lake Vintage Film