En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Kareteci kız seks yaparken yakalandı

Bu kadar zaman neden bir türlü true detective in 2. sezonu izlememişim, sallamışım hayret. Gayet güzel , yalnız senaryoda bazı olaylar basite indirgenmiş geldi bana oysa ilk sezonda bunu göremiyorduk. Bağlantı örgüsünü kurabilmek için amann o da onla öyle olsun işte o da ordan eskiden şu bu ları olsun demiş gibiler bazı noktalarda. Bunları rahatsızlığını saymazsam o bardaki yanık şarkıların keyfi olsun,dram yönü olsun, heyecanı olsun kesinlikle güzel olmuş.

Yalnız o Frank in eşi ne öyle yahu , o kadar abartı rol neden? orası bir acaip olmuş.

Dizi başlangıç müziği ve grafikleri olarak bundan daha iyisi yoktur herhalde. İnanılmaz güzel bir müzik eşliğinde harika bir görüntülerle yüzler sahneler iç içe geçmiş halde başlıyor, enfes tek kelimeyle. Normalde zamandan kazanmak için dizi başlangıç müziklerini falan geçerim ama bunda imkanı yok,harika.Sana çok kızgınım haberin olsun, The Brink i tavsiye ettin, indirdim izleyeyim dite başladım ilk bölüme ve ilk sahnede Tim Robbins in yatak sahnesi. O kadar güzel rolleriyle hatırladığım ve Tom Hanks kadar çok sevdiğim karakter oyuncumu beynimde bitirdin ya, sana ne diyeyim bilmiyorum. Çok üzdün beni çokkk.

Telafi için şu övdüğünüz The Night Of un ilk episodunun altyazısını gönder bakalım, altyazı.org da nedense bulamadım gitti. ing olur türkçe olur no problem , 720p için olsun bir zahmet. 2 bölüm kaldı leyn BoJack de . Sonra en az 1 yıl bekle . Bu sezon gecenkilerden daha iyi olmuş . Nasıl bitecek , cok merak ediyorum ama her gün tek bölüm bakıyorum .
Narcos u seyrederken konuşmuştuk burada çok hızlı gittiler diye . İkinci sezon için bile pek bir sey kalmadı . Malum olayın gerçekleşmesi sezon sonuna kalmayabilir bence ilk sezonki tempoda giderlerse.ana! Sen bu başlığa gelir miydin ya?
Bu arada sarmadı bizi o dizi.
True detective, fargo, narcos,american crime history bunlar son iki yılın yıldızları. Narcos hariç birer sezonluk hikayeler. ( pek dizi izlemediğini biliyorum,o yüzden önerdim)

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 5.116 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kareteci kız seks yaparken yakalandı