En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Kalçaya tokatlama seks filmi

Hadi bakalım . Ben cuma cumartesi pazarı filmleri ayırdığım için yarın başlayacağım Daredevil e Spoilersiz genel yorumlara baktım da , yine iyi sezon ama kötü karakter olarak ilk sezonun biraz gerisinde kalınmış şeklinde. Beklenen bir şeydi zaten , onun üstüne çıkmaları zordu.Dün gece geçen haftanın TWD ve Shameless ını ancak izleyebildim, ardarda izledim. Pek bir güzel oluyormuş yahu bu iki diziyi beraber ortaya karışık yapınca, pek hoşuma gitti bundan sonra böyle yapıcam hep.

Shameless , gene çok güzeldin be dizi, yine kahkahalar attırdın yine hass…. dedirtin bana pek çok sahnede. Çok deli dolu bir bölüm olmuş. Frank ından Carl ına Fiona sına hepsi baya baya dolu dolu rollerle karşımızdaydı. Frank tezek çukurunun içinden yine altın madenini bulmayı başardı. Carl desen gel bi sarılayım sana kocum dedirtiyor bana artık her bölümde. Koçum benim. Bar ekibide az gözüktü ama yine çılgın işler düşündü, yine oha dedirtti.L&M – Behzat Ç – Dexter – Breaking bad – Game of thrones – Vikings – Bende Özledim – Kuzey Güney – Ezel – Suskunlar – the walking dead – the walking dead fear – Homeland – Biraz eskilerden Deli Yürek – Kaygısızlar – Sıdıka – sex and the city – da vinci’s demons – the last man on earth – hannibal (bence filmleri çok daha iyi) – Son olarak tabiki ARKA SOKAKLAR (favorim)Bu Daredevil de ilk sezon sonu itibariyle kimler Matt in Daredevil olduğunu öğrenmişti , tamamen unutmuşum. Biri yazarsa spoilerda çok makbule geçecek.1 aya yaymayı planlıyorum Daredevil i , ilk 3 hafta haftada 3 bölüm ve son hafta 4 bölüm . Planlı programlı haraket etmek lazım Gerçi ilk sezon gibi sararsa ortada plan falan kalmaz 1 haftada biter yine .
Sense8 e de bakıyorum yavaş yavaş da seks sahnesi işini abartmışlar . Neydi o 6. bölüm öyle .House of Cards sezona berbat başladıktan sonra inanılmaz kapattı. Bazı eleştirilebilecek şeyler var ama adamlar televizyon dizisinde çığır açmış durumda. En sevdiğim dizi değil ama şu ana kadar izlediğim en kaliteli, en ciddi dizi bu.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 5.497 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kalçaya tokatlama seks filmi