En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
italyan köylü kızı gerçek seks filmi

Akşam bitirdim bende . İspatlayamamışlar valla . Orada siyah jüri beyaz jüri olayı yok . Zaten jüri toplantısında beyaz kadına süpheye mahal vermeyecek şekilde ispatladıklarına inanıyormusun tarzı bir şey sordu jüri başkanı. Ben de jüride olsam suçlu diyemezdim valla ırkçı polis ve eldiven olayından sonra.En son kapanış konusmaları yapılırken marcia söyledi 12 numara magli marka ayakkabı dedi 67 milyar 1 olma ihtimali var dedi ama iplemedi kimse o jürideki bütün siyahlar en baştan kararı vermişti zaten tavırlarıyla belli ettiler he bence en büyük şanssızlık dava başındaki savcının kalp krizi geçirip dardenin gelmesi davaya.
Efsane diyemem fakat final bölümüyle seviye atlattı kendine ki bir mini dizi için beklenen her şeyi verdi gibi. Ayrıca da kitabı hakkında bir fikrim yok sadece gözüme çarpan tek sıkıntı bazı ayrıntıların işlenişi çok yavandı ve bazı sahneler gereğinden fazla uzun ve gereksizdi. Yine de izlemeyenler varsa tavsiye olunur. Hatta sırf Sarah Gadon için bile izlenirizlemedigim film dizi kalmadı ama sadie deki güzelligi sıcaklıgı saflıgı cekiciligi daha önce kimsede görmedim hacılar.. hele o abartısız içten gülüşü.1960 ların havasıyla çok hoşunuza gitti herhalde Sarah Gordon Tabiki güzel de öyle çok özel bir şey görmemiştim ben önceki filmlerinde falan. Bu dizide de ilk 2 bölümde çok az gözüktüğü için yorum yapamayacağım .Sarah Gordon fan sayfası açın bari, 2 sayfadır Gordon güzellemesi yapmışsınız yahu. Kimdir necidir bu?

Billions da 10. bölümüde bitirdim. Giamatti enfes oynamış yahu, resmen diziyi götürmüş adam. Bizim Brody, yaw gülmeyeyim diyorum ama adam kıçında roket varmış gibi, sanki her sabah 10 tane enerji içeceği içerek güne başlıyormuş gibi hareket ediyor dizide. Hele bir birini dövdüğü sahnede merdivenlerden yukarı çıkma sahnesinde lütfen bakın haline, adam zıplaya zıplaya çıkıyor yahu merdivenleri.

Bence mutlaka hiç olmazsa 1-2 dk lık bir sahne hazırlasınlar ve adamın enerji içeceği veya özel karışımlar içeren çok kuvvetli maddeler kullandığını seyircilere göstersinler, yoksa bu saçma sapan adamın hareketleri sahiden komik oluyor, insanı diziden soğutuyor. Hırslı olduğunu birinin göstermek için merdivenleri zıplaya zıplaya çıkarmazsın yahu.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 55.401 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  italyan köylü kızı gerçek seks filmi