En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Hastanede doktor hemşire seks filmi izle

Filmi beğenmeyene neden beğenmedim demem ama şu senaryo ve en iyi film oscarıyla ilgili yazayım .
Bazı filmler vardır ,izlerken insanı büyüler . Büyülenen insan (misal ben ) öyle bu filmde senaryo zayıfmış falan diye düşünmez . Filmden çıktıktan sonra etkisinde kalır .
Ama mesela senin diğer başlıkta yazdığın şekilde daha ilk yarıda sıkılma hissedenler filmi kurcalamaya ,şuraya buraya takmaya başlar .
Sonuç olarak sadece ödülleri veren sektör içinden insanlar değil işi filmi eleştirmek olanların çoğu da beğendi filmi senaryoya falan bakmadan . Rotten da ve metascore da puanı 93 filmin .

Bu bakımdan La La Land e en çok benzetebileceğim filmler geçen sene ki Mad Max ve 3 sene önceki Gravity . Senaryo olarak sıradan dursalar da filmi seyrederken insana çok farklı duygular yaşatıyorlardı. Biri türü itibariyle diğeri de 12 years a Slave e vermek zorunda hissettiklerinden dolayı en iyi filmi kaçırdılar .
En iyi senaryoya sahip film en iyi filmi alacak olsa senaryo ödülünün bir anlamı kalmazdı zaten
La La Land de benzeri durum var bu ama bu sefer rakiplerde hiçbiri ön plana çıkamadı . Manchester olacak dediler ama olmadı .Altın küre yi aldıktan sonra Moonlight olur belki dediler ,o da La La Land in olmadığı gruptan Oyuncular birliği büyük ödülünü Hidden figures a kaptırdı . O filmin de zaten Oscar için hiç şansı olmayınca La La Land yalnız kaldı .

Şunu ekleyeyim birde . Senaryo seyredene basit gibi gelse de altın küre -Bafta-Oscar ve en önemlisi yazarlar birlğinde adaylık aldı senaryosu . Altın küreyi de kazandı .

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 12.049 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hastanede doktor hemşire seks filmi izle