En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Güller arasında sevişen kız seks filmi mobil

Orjinal senaryo ile uyarlama senaryoyu tam tersi yazmışsın abi, ben de okuyunca bir an yanlış mı hatırlıyorum acaba diye şüphe ettim
Huppert yerine Stone alırsa hakedilmemiş bir ödül olur, başkada sözüm yok. Daha bi insan nasıl oynayabilir heleki öyle bir rolü nasıl aktarabilir bilmiyorum.
Drama ile komediyi ayırmak lazım . Huppert mükemmeldi , ona diyecek lafım yok zaten de komedik performanslar direk kafadan küçümseniyor . Huppert kendi rolünde ne kadar iyiyse Stone de kendi rolünde o kadar iyiydi bence.
iğer sayfaya yazmayayım buradan geçiştireyim. aklımda deli sorular;
az önce bitirdim de, bu moonlight neden bu kadar overrated?
sevdiğim bir oyuncu olan mahershala ali bu filmde ne yaptı da mesela michael shannon’la beraber aynı dalda yarışabiliyor? HIKAYE. oh çok güzel izle. türrk ünlülerin filmleri. güzel sevişme sun askim. askim cok guzel seviyon. doga rutkay sek film. çok güzel sevişme sun aşkım. dostunla . dibine kadar ohh aşkım .
5/10 not verdim valla fakat anlamaya çalışıyorum.
şöyle sağlam bir çözümleme varsa, link veren olursa okumak isterimBaya enteresan yorumlar varken bir göz atayım beğenmezsem kapatırım dedim ama film beni fena sardı. İçerisinde bir çok filmi bulup, onunla karşılaştırabilirsiniz tabi ki ama bence kendi içerisinde harika özgünlükte bir çalışma olmuş. Gerçekten çok beğendim. Belki de Arrival, La La Land gibi aşırı overrated filmlerden beklentimi karşılayamadığım için düşük beklentiyle başladığım bu çalışma beni bu kadar etkiledi.

Jannifer effekt de olabilir tabi
daha yeni bahis için inceledim açıkçası ben de oradan hatırlıyorum

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 33.550 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Güller arasında sevişen kız seks filmi mobil