En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Genç kız gece uyurken okşama

Mahkeme dizisi bende izleyemiyorum yahu, bünyeme ağır geliyor . Suits 1.5-2 sezon izledim sonra bıraktım,sahiden mahkemede işi olmayan bir dizi olmasına rağmen ben sevememiştim pek çoğunluğun aksine. Sevenleri anlıyorum dizinin albenisi var baya ama zaten dizi film yığılması arasında o çok cazip gelmedi.

The Americans ın son sezonunu bitirmeye çalışıyorum bu ara. Gidip 1080p web dl x265 indirmişim eskiden bütün sezonu, checkde etmemişim, durmadan görüntü bozuluyormu tv de de bilgisayardada. Resmen sinir etti beni, bir daha web dl x265 le işim olmaz, benden uzak olsun resmen hayal gücümle izledim bölümlerin yarısını

The Americans çok güzel dizidir yalnız ha, yeri gelmişken bir daha yazayım. Soğuk savaş dönemi US inde bir casusluk öyküsü, aynı zamanda aile ilişkisi içinde verilen. Güzel gerilim var, nostalji var, var oğlu var dizide.mb ya 175 mb ripler . pixel pixel , soluk renkler izleyemiyosun . halbuki o zamanlar hiç göze batmıyordu , şimdi tekrar başlasan 1080p bir kaç sene sonra 4k vs kısır döngü ..

populer diziler dışında az bilindiğini düşündüğüm bir kaç dizi var onları yazayım bari seneler önce izlendiği için belki de şimdi tat vermez ..

bored to death , gülümsetmezdi ama sıkılmadan izlerdim .

persons unknown , 2. bir carnivale faciası ne güzel diziydi yarıda bıraktılar .

awake , +

The Philanthropist , çerezlik

gelmeden californication stoklamıştım . entourage tadında çok keyfili dizi ,

californication yüzünden başlayamadım ama occupied ı izlerken denk geldiğim bir dizi var .

imdb puanı ve yorumlar gayet tatminkar , Kampen Om Tungtvannet .

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 5.848 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Genç kız gece uyurken okşama