En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Esmer Kızlar soft seks filimleri yumuşak kızlar

black mirror s03 yihhuu, başlıyorum birazdan.

goliath 6 bölüm bitti, beyler bu dizi örnek vermem gerekirse “billions” ayarında ve temposunda gidiyor, çok memnunum.
yani a class diyebileceğimiz bir dizi değil ama ferah ferah izletiyor kendini, sıkmıyor.O kadar the last ship e saydırmış biriyim ama 2. sezonuna başladım 1-2 saattir valla bir sardı basket maçlarını bile izlemedim yuvarlayıp gittim 3-4 bölüm ha. Adamlar ilk sezon gibi yapmamışlar 2. sezonu hakkını vermek lazım, ilk sezon çok kötüydü be kasıla kasıla oyuncular rol yapamaz hale gelmişlerdi resmen komediydi ama 2. sezonda artık alışmışlar, konuda daha cezbedici olmuş. Afferin.
Eeee millet Black Mirror takılıyor biz last ship, garibanlığın gözü kör olsun

Ne zaman indirdiniz izliyonuz ulen şunu, ben daha geçen pazar ki shameless,lucifer i indirmeyi başaramadım. Ulen izledikçe güldüm izledikçe güldüm, güldüm ama kendime. Hele sondaki deniz savaşı belki izlediğim en kıyak heyecanlı deniz savaş sahnesi olmuş.

Sana söylüyorum The Last Ship, duyuyormusun beni, zamanında sana bol bol saydıran ben, şimdi günah çıkarıyorum sahiden güzel yaptığın 2. sezonun için. Güzeldi, hoştu.

Trabzon maçını bile izletmedi bana heyecanlı yerini bırakmamak için yahu sezonluk dizi indirdiğim zaman dosya-altyazı uyumsuzluğunu windows taki toplu yeniden adlandırma ile çözüyordum . 1.bölüm ismi a ise 2.bölüm a(1) …. vs diye devam ediyordu .

halbuki gavur yapıyor işte … FİLEBOT adlı program sayesinde ilk ayar dışında ( format seçimi – kaynak ) 2 tıkla koca sezon dosyaları uygun bir şekilde düzenleniyor.

filebot öncesi a

filebot sonrası Parks and Recreation – S03E01 – Go Big or Go Home

altyazıları da aynı şekilde isimlendirebiliyoruz . tüm sezon altyazıları ile birlikte 10 sn de hazır.

daa önce bu başlıkta sorulmuştu sanıyorum . sorulmamıssa bile dursun yine de ..

yukarıdaki açıklamada ufak bir yanlış anlaşılma olabilir . program a isimli dosyanın hangi dizinin hangi sezonu olduğunu bulmuyor sadece dizinin orjinal adındaki gereksiz kısımlardan(. hdtv rip grubunun ismi vs ) kurtarıyor.

1 – filebot programını açtıktan sonra yeniden isimlendirmek istediğimiz dosyaları soldaki pencerenin ( orijinal files) içine bırakıyoruz.

2- match tuşunu tıkladığımız zaman çıkan menüden , episode mode altındakilerden diziler için TheTVDB seçiyoruz . yine bu menüden options alltındaki format kısmından ise istediğimiz formatta isimlendirme yapabiliyoruz . ( format ı sadece bir kez yapmak yeterli ki , diğer seçenekleride görün diye ekledim yoksa buna gerek yok , default hali en kullanışlı olanı bence ) ayarlarımızı tamamladıktan sonra tek yapmamız gereken rename i tıklamak oluyor.

movieler içinse herhalde tek fark 2.adımdaki episode mode yerine movie mode altındaki kaynaklardan seçim yapmamız olabilir .
eaky blinders sezonu pkb şeklinde kayıtlıydı . tabii ki kaynaklardan bu isme ait bir dizi bulamadı . dizinin ismini girmemi istedi . peaky blinders yazınca bölümleri şu Peaky Blinders – S01E01 – Episode 1 formata getirdi.

download linki verirken farkettim . opensubtitles tan altyazı da indirebiliyormuşuz . ama ya ücretli versiyona sahip olmak ya da kayıt olmak gerekiyor galiba username password ekranı çıktı . sonra bakacağım .

altyazı olayı yalan malesef .. yani var ama pratik değil .. paket halinde traltyazı, divxplanet ten , tek dosyalar içinse bsplayer dan indirmek daha mantıklı .

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 7.639 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Esmer Kızlar soft seks filimleri yumuşak kızlar