En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Esir edilmiş rahibe kovboy seks filmleri

avukat cok isterse o zaman karsi tarfla pazarlikta yapabilirsin . ben birazda sansliydim iyi birine denk geldim hic para istemedi basta, bittiginde aradim kac para borcum dedi 100 yeter dedi . deli gibi sevinmistim Yarın direk avukatla konuşayım bakalım. Kesin ister buradaki yamyam eğer astarı yüzünden pahalıya gelirse bende ne yapayım 619 öderim taksitle filan. Hakkettende koyuyor 600 euro filan…
Orphan Black-Dragons – Mike and Molly de bitince hiç dizi kalmadı. Neyseki Marco Polo geldi , o biraz oyalar . Sonrasında da Battle Star ın son sezonuna başlarım.bu Night of’un fragmanı mı ne konmuştu galiba kısa süre önce, izleyip de beğendiğimi hatırlıyorum ama bulamadım şimdi..

mystery olsun da farketmez, yapmıyorlar böyle diziler pek.

Wayward’ı da tam bu eksiklik yüzünden baya beğenmiştim.Bu Night of un yayınlanmamış pilot bölümü varmış 2012 de çekilen . Gandolfini ölünce De Niro almış rolü , sonra o da çekilmiş takvimine uymadığı için ve Torturro ya gitmiş rol. Uzun bir hikayesi var baya yapım aşamasının.Gomorra akti gitti aktuel bölümü yakaladim . Elbet elestilecek yerleri var ama genel anlamda fena sayilmaz.

Yalniz napolide’ki binalardan ‘cirkin kadinlardan nefret ettim bedava napoliye tatile gönderseler gitmem herhalde
Sarmamıştı beni, bir kaç bölüm sonra bırakmıştım. Yemişim öyle fazla bütçe harcanarak ortaya çıkan beceriksiz yapımları. Bizim son yıllarda bolca üretilen ve milyonlarca dolarlara adamların mal ettikleri Osmanlı yavşaması dizilerimiz gibi bir şey buldım ben Marco Polo yu.

O değilde dün akşam fırsat bulup Gomorrah ın 2. sezonuna başlayayım dedim, birde ne göreyim italyanca konuşma ve italyanca gömülü altyazı versiyonunu indirmişim 2. sezonun. 1. episode ingilizce gömülü altyazılı, onla beni kandırmışlar, adamlar sonraki episodeları italyanca gömülü yapmışlar artık hangi akla hizmer ettilerse. İtalyanca konuşulan dizide italyanca gömülü altyazı koymak için süper IQ lu bir yaratık olmak lazım.

Ray Donovan yeni sezona başladım, seviyorum bu diziyi yaw. Yan roller de dizide çok başarılı, 2. episode da Avi baya güldürdü, nedir bu Avi nin Ray den çektiği yahu

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 17.285 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Esir edilmiş rahibe kovboy seks filmleri