En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
DEniz kenarında kayalıklarda gizli seks izle

Korku dizisi olurmu yaw, korku dediğin olay ancak filmle giderilir bence. Hayatımda korku dizisi izlediğimi hatırlamıyorum, TWD leri ondan saymazsak ki değil yani.

Eskiden çocukluğumda trt de cuma veya cumartesi şimdi tam hatırlayamadım, korku filmi bölümü vardı,her gece yayınlanırdı. O zamandan içime bir korku yerleşmiş bu yaşıma geldim hala izleyemiyorum biliyormusunuz.Dün gece Shameless yeni sezona başladım. Yaw bu kadar ara verdimi bu dizi, bütün karakterler değişmiş tipleri falan, hepsi, farklı tarz yapmışlar kendilerine. Debbie den tut asi çocuğumuza kadar hatta Frank bile tamamen tarz değiştirmişler ve bana farklı bir dizi izliyormuşum farklı karakterler üzerinden hissi uyandırdı, bir türlü ısınamadım ilk episode a.The Jinx’i bitirdim. Bu herifin bunca yıl 3 cinayetten sıyrılması hakkaten olacak iş değil.
Bir de çok net çift kişilikli bu adam yav. Buna niye hiç dikkat etmemişler anlamadım.

Belgesel olarak çok sürükleyici değil yalnız biraz sıkıldım izlerken ama konu enteresan tabii.

Neyse 7 yıl ceza almış şimdilik 2. cinayetteki silah olayından dolayı. Daha cinayet davası devam ediyor. Ordan da yer artık bişiyler..Fantastik ne olursa kabulüm diyorsan Grimm e bir bak. Dörndüncü sezonun ortasındayım , efektler haliyle çok iyi değil ama onun dışında başarılı bence. Seyredecek bir şey bulamadığım zaman açıp seyrediyorum 1-2 bölüm . Van Helsing e kötü diyorlar. O kanaldan pek dizi çıkmıyor zaten.

Luke Cage e başlayan yok sanırım . Bir yorum alsaydık . Ben yine klasik olarak pazartesi başlayıp 1 er bölüm seyrederek 3 haftada bitireceğim . Çok seversem günde 2 bölüme çıkabilirim.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 6.084 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  DEniz kenarında kayalıklarda gizli seks izle