En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Bir Öğretmen A Teacher Öğrencisiyle Erotik

Bir Öğretmen A teacher filmi sizi boşu boşuna boşluğa itecek, hatta bitkin hissetmenize yol açacak. Bu, öğretmen öğrencisi ilişkisi saplantısı hakkındaki bir film için, diğer bir şeyin düşmesini beklemek dışında bir çözünürlükle ilgili.

Filmin başlangıından sonra, sınıfına rahatlıkla ilgili olan çekici bir lise öğretmenini izliyoruz. Sonra aniden Diana, bu İngilizce okuma yazma öğretmeni neden her zaman İngilizce olduğu tartışılır- bir arabada seks yapıyor, bu kadar ani bir kesik gibi sevişme yaşanıyor aralarında. Bir an için filmin konusunda yanlış bir şey olduğunu düşünebilirsiniz. Belki de yönetmen Hannah Fidell’in ilk filmi olması da , merkezi fikrin, arka plana ve hatta karakter motivasyonuna ihtiyaç duymayacak kadar evrensel bir fantezi olduğuna karar vermekte. Çok geçmeden Diana’nın öğrencilerinden sevimli, ve karşı konulamaz olan Eric ile bir kaçamak yaşadığını öğreniyoruz.

Hikayenin geçtiği yer Austin Texas’ın bir banliyösüdür, ancak sınıf ve okul herhangi bir yerde olabilir. Bu çok tanıdık, pratik olarak tebeşir kokusu alabilir, silgi atmaya başlamak isteyebilirsiniz. Eğitmen öğle yemeğinde bile değişmiyor. Ama Diana görünüş departmanında kesinlikle yükseltiliyor. Bir karakterin daha sonra filmde gözlemlediği gibi: O, bir lise öğretmeni, yapmak istedikleri var ama yapamıyor.

Yine de o tipik değil. Mutsuz görünümlü Diana’nın sahneleri, kompulsif bir koşucu olarak filmin yerini tutuyor ve bazı uğursuz müzikler son noktayı koyuyor. O, bir oda arkadaşı olsa da, hiç kimseye karşı gelmediği neşeli Sophia ile birlikte yalnız bir tür. Şehir dışında bir erkek kardeşinin kısa bir ziyareti, ailesinden koptuğunu gösteriyor. Ama annelerinin Alzheimer’ına, bugünlerde aile sorunları için sinemasal yakalanan hastalığa bir atıfta bulunulmasına rağmen, hiç bir saygısızlık niyetinde değiliz. Görünüşe göre yönetmen Diana’nın rızasını açıklamak için bir şey yapmak zorunda kaldı.

 • Tür: Dram, Erotik Filmler, Türkçe Altyazılı
 • İzlenme: 17.390 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Bir Öğretmen A Teacher Öğrencisiyle Erotik