En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Bir Genç Kızı Baştan Çıkarma +18 Film seyret

Her sağlıklı erkek genç kızlardan hoşlanır ve bu Jacky St. James’in yönettiği +18 film Seduction of a Young Girl , bu konuya derinlemesine sızmaya çalışıyor. Megain Rain, Dakota James, Cadence Lux ve Alison Rey gibi yetişkin filmlerin yıldızları olan büyük bir oyuncu kadrosu var. Bu ateşli genç bir oyuncu kadrosu olan filmi izlemekten dolayı hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Beyaz bir bluz ve jean şort giyen Cadence, profesörünün odasına çağrılır. Richie Calhoun, kısa süre önce yazdığı bir makaleyi anlatmaktadır. Konuşma kısa bir süre sonra yaşlı bir adamla girilen ilişkiye sahip olmaya başlar ve Richie bir öpücük verir. Cadence dizlerinin üstüne çöker ve ona hiç yapılmamış bir oral seks seansı yapar. Cadence onu boğazından aşağıya doğru kaydırarak kolayca tıkar ve nefes bile alamaz hale gelir. Polonyalı, doggy style, analitikbir şekilde ilişki ilerlemeye devam eder. Cadence bu sahnede çok enerjik ve filmin yükünü fazlasıyla çekiyor.
Ryan McLane, Dakota’nın kişisel antrenörü ve ona bazı ipuçları vermeye başlıyor. Dakota sinirli hale geliyor ve vücudunun şekilleneceğini düşünmüyor. Ryan’ın onun üstünde başka fikirleri vardır. Vücudunu okşamaya başlar ve sevişmeye başlarlar. Ryan onun üzerine bir bulut gibi çöker ve onun yine diz çöktürür ve boğazının arkasına kadar girer. Her santimini ağza alır ve soluk borusunun her tarafına yayılır. Dakota doggie, mish, ters, cowgirl ve ters taraftan alır. Dakota bu sahnede çok iyi ve orası muhteşem görünüyor.
Alison ve Alec Knight geç vakitte yemek yiyorlar ve flört etmeye başlıyorlar. Ekstra uzun bir sarılmayla ilişki ilerlemeye başlar. Birbirlerini öperek seksi bir dil dansı yaparlar ve Alec ona bildiğin yürür. Alec horozunu çıkarır ve ağzına kadar sertleştirir. Ona elleri olmayan bir oral seks verir ve boğazının arkasını vurur.
Megan, Steven St. Croix’in evinde ve erotik çıplak dergileri okuduğunu fark ediyor. O bir fotoğrafçıdır ve onun bazı fotoğraflarını çekmeyi teklif eder.

Jacky and Tales From The Edge’den hoş bir video. Bu kızlar güzel görünüyor ve rolleri iyi oynuyorlar. Megan sadece patlayıcı bir yetişkin sanatçıdır. Cadence, Dakota ve Alison hepsi seksi ve güzel bir iş yapıyorlar.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 64.938 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Bir Genç Kızı Baştan Çıkarma +18 Film seyret