En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Alman yaşlı kızlar otelde zevk filmi

Resident Evil fena olmamış . Son filmden kötü değil en azından , iyi kötü kapatmışlar seriyi. Tabi son film kötü olduğundan ve araya 5 yıl koyduklarından gişede feci patladı. Darısı Walking dead in başına .
Trailerda Superman i saklayıp Lois Lane i göstermek saçma olmuş sanki . Ama genel olarak mükemmel duruyor , gerçi Suicide Squad ın da öyleydi ama film o kadar iyi çıkmadı. Simmons da iyi seçim olmuş Jim Gordon için.

Bunu seyretmek çizgi roman isteğimi kabarttı . Öyle eskilerden değilim ama son 1.5 – 2 yılda baya okudum hem DC den hem Marvel den . Net şekilde DC nin karakterleri çok üstün . Nasıl filmlere bunu yansıtamıyorlar anlamıyorum. Marvel en dandiklerinden bile iyi film çıkartmayı biliyor.az önce sara sara izledim .o davardan ziyade şu açıklama daha fazla can sıkıcı .

10+ dk larda bir sokakta yorum yapıyor. altyazısı olmadığı için kendim yazmaya çalıştım . gramerini kontrol edemiyorum eksiklikler , yanlışlıklar olabilir ..

the people who live here have not been forgotten , they are being looked after if you like , they are being provided with the essential services of a state , sewerage for godness sake and if you are the politician who makes this happen you guaranteed votes. ama dayama.
buradakileri de yol yaptı , kopru yaptı diyerek oy verdikleri için eleştiriyoruz .yok yav , adamın öyle bir niyeti yok ama türkiye hakkında bariz önyargıları varmış. gayet objektif eleman . hatta üzerinde düşününce o yorumu yapmadan önce gezdiği mahallede ona bu şekilde anlatılmıştır . malesef kafasındaki türkiye imajına uygun olduğu içinde aynı şekilde aktarmış olmalı.

daha girişte şarap üretiminin olmasına şaşırdığını söylüyor ama muhtemelen üzüm bahçelerinin sahibiyle konusunca da son zamanlarda bazı zorluklar olduğunu ekliyor.

ortalarda seküler kesimin endişelerinin erdoğan tarafından rahatlatılmadığını , sonlarda olası mültecilere vatandaşlık hakkının akp – erdo ya yarayacağını falan söylüyor.

ben adamı sevdim , hatta yunanistanı yapmış o nu da izleyeceğim . ama keşke gözünde böyle bir ülke olmasaydık .

hatta osmangazi köprüsünün boşluğunu , fiyatının yüksekliğine , bunların borçla yapıldığına ( adam nereden bilsin 40 bin araç garantisini vs ) söylüyor .

mesela o kopru sahnesinde bir mersedes i öekmişler . tüm 3.dünya da geçen filmlerde aynı kasa mercedes vardır . direkt aklıma afrika ortadoğu falan geliyor .

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 20.594 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Alman yaşlı kızlar otelde zevk filmi