En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Ada gezintisinde seks isteyen olgun kadınlar

Hatunun bol olduğu bi dizi olsaydı kimsenin dikkatini bile çekmezdi.Zaten topu topu kaç hatun vardı dizide.Hal böle olunca dikkat çekmiş demek ki.Ve işin ilginç yanıda dizinin finalinde dikkat çekmiş.Halbuki hatun bütün sezon boyunca vardı.Yaşlanmış halini görünce daha bi cazibeli mi geldi artık insanlara bilmiyorum Oj simpson bitti,guzel diziydi keyif alarak detaylarini bilmedigim bir olayi ogrenmis oldum
Yanliz kafama takilan birsey var,juri olayi her davada var mi ? Hakimler bu kadar etkisiz mi hep ? Ortada bariz kanitlar varken juri olayina hep basvuruluyor mu boyle ?6 aydan daha fazla cezai suçlarda jüri isteme hakkı oluyor yargılanan ama ceza hafifse o zaman jürisiz hallediliyor yani jüri isteme hakkın olmuyor. Jüri lerde çeşit çeşit, kimisi yargılamanın yapılıp yapılmasına karar veren ön jüri, kimisi yargılama büyük jürisi falan. Jürili yargılamalarda Hakimler sadece regülasyon görevi görüyorlar mahkeme salonunda, herhangi bir müdahalede bulunamıyorlar karar anlamında.

Orda okuduğum yıllarda trafik cezası yemiştim hemde öyle fazla limit aşımıda yoktu ama court ticketi elime tutuşturuluverdi dev gibi bir polis tarafından. Arkadaşlar jüri karar verecek senin olaya aman jüriye ters görünme falan diye benim gözümü bir korkutmuşlardı, ben buralarda hapislere düşüp yandım anam şarkılarına başlamıştım bile ama tabii yok öyle şey, sadece 110 dolar gibi bir cezayla yırtmıştım ama o korkumu hiç unutmam.

Anglosakson kültüründe bu jüri olayı var ve mecburi tutuyor adamlar bunu. Yok işim var şu bu diyemiyorsun yani jüri görevin çıkmışsa, kaçışın yok.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 6.186 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ada gezintisinde seks isteyen olgun kadınlar