En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
+18 Film Tezgahtar 2 izle

Ben de en başta beğenmemiştim. Efektler falan çok kötüydü, patlamalar falan uyduruktu. Sonra düzelttiler.
Liz’e de alıştık hatta sevdik.
Aram karakteri çok sıcak mesela, bayılıyorum şaşkın hallerine.
Son olarak tom keen’ i filmlerde görsek keşke ama lost-sawyer gibi tutmama ihtimali yüksek. Yine de denemeleri lazım.

Bir de şöyle çok güzel bir hatun girse diziye kalıcı olarak gözümüz gönlümüz açılsın.bu aralar penny dreadful izliyorum. ilk başta sırf eva green için izliyordum ama fena dizi değil. özellikle boş zamanlarımda hafif gerilimli dizi izleyeyim diyenler için birebir.penny dreadful da john clare gibi muazzam bir karakter varken yemişim vanessa yı .. rory kinnear inanılmaz bir performans sergiliyor. doktor frenkeyştanla ve vanessa ile olan kaç sahnesinde gözlerim dolmuştur emin değilim .

diyaloglarıyla ve canlandıran aktorun muhteşem oyunculuğuyla dizi tarihinin belki de en başarılı karakterine sahip dizidir penny dreadful .Katil Tipli olabilir freak olabilir sapık olabilir ama sırf 3-5 satılık polis yüzünden ömür boyunu hapiste geçermesi gerekmez.Duruşmalardan birinde ilk tecavüz vakasında bunu içeri attıran polislerden birine sorduklarında dna kanıtlarına rağmen hala tecavüzü onun işlediğini ve en başından beri suçlu olduğunu düşündüklerini söylemişlerdi.Adamlar en başından beri kafayı takmış zaten.Tecavüzü işleyen adam başkası çıktı ama Sheriff Dept. herşeye rağmen steve üzerine oynuyordu.Bu bile başlı başına Teresa cinayetinden tutuksuz yargılanmasını sağlamalı bence.Sizde dizi birikmiş seyredecek , bende ise seyredecek bir şey yok . Uzun zaman sonra ilk defa dün akşam hiçbir şey seyretmedim .
Penny Dreadful -Game of thrones ve Veep devam eden diziler sadece . Birde arada Battle Star Galactica yada Vinyl açıyorum ama 2 side zoraki oluyor ,bitirmek için .
Bu ay sonu Zoo başlıyor . İlk sezonu sevmiştim ben .
Birde Orphan Black e başlarım haftaya . 8 oynadı galiba bugün , onu yakalarim final haftası .
Preacher başladı birde işte . Çok sevmedim ilk bölümü ama devam ederim herhalde .
Masters of Sex de bu sene eylül e atılmış ne yazık ki .Bakmıştım biraz . Sonra bıraktım , neden olduğunu hatırlamıyorum . Ama dediğim gibi avukatlık dizilerini uzun süre götüremiyorum. Good wife da da ilk sezonu zoraki bitirmiştim. Madem o kadar övdün , Vinyl-Orphan Black sonrası sokarım onu rotasyona

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 6.352 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Загрузка...

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  +18 Film Tezgahtar 2 izle