En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
+18 film Nine – Dokuz

Pek seyreden yok burada ama I Zombie süper gidiyor. İlk sezon iyiydi ama bu sezon çok iyi . Ana konu arka planda gayet başarılı gidiyorken her hafta da yaratıcı ve zekice cinayetleri çözüyorlar. Ayrıca özellikle başroldeki kızın oyunculuğu da bir CW dizine göre beklenenin çok üstünde.OJ’i resmen kendi elleriyle çıkarmışlar, 1 eldiven mevzu 2 fuhrman yetmiş zaten. Hele fuhrman gerçekten o sonda verdiği cevabı verdiyse resmen orda bitmiş dava.Evet ama sadece cochran ve tayfası yapmıyorki bizimkilerde buna dahil oluyor. Making a murderer izledin mi onada bak acayip benzer şeyler var.

Yok bakamadım daha ona , Daredevil ve Night manager dan sonra seyretmeyi planlıyorum.
Bu bölüme kadar eldiven olayına rağmen nasıl serbest bırakmışlar diyordum da bu bölümden sonra ben de jüride olsam o bölümden sonra suçlu diyemezdim. Çok hatalar yapmış savunma tarafı .
Yalnız bütün oyuncular müthiş oynuyor. Özellikle Darden ı oynayan eleman. Çoğu da yani öyle bilinmiş adamlar falan değil. Yönetmen kimse mükemmel iş çıkartmış.Yazı uzun diye alıntılamayayım dedim, asıl geçen bölümdeydi sanırım uzakdoğulu olay yerciye ne diyorsun ? adam hatalar yaptınız mı sorusuna evet dedi ve hepsinin elini sıktı ben onu anlamadım tam Dün akşam Limitless in son 2 bölümünü ardarda izledim, şunu artık kesinlikle fark ettim ki bu diziyi yazan senaristin komedi anlayışı tam benim dizi ve filmlerde görmek istediğim komedi tipi. Bu kadar olmaz yahu, bu adam sanki benim için yazıyor bu limitless bölümlerinin komedi kısımlarını.

Action- fantasy konulu diziden komedi ile bahsetmek, hele harika filmin hatrına çekilen bir dizi için bunu konuşmak acaip kaçıyor biraz ama bu dizi sahiden bence inanılmaz komik bir dizi haline gelmiş durumda.

TWD dün gece sonunu getiremeden yattım,yarıda bıraktım. Şimdiye kadar onyüzmilyon tane canlı varlık öldürmüş birisinin artık öldürmeden önce titreme nöbetlerine girer pozlar takınmasını izlemek bana inanılmaz itici geliyor. Yapmayın şöyle saçma sapan şeyler be kardeşim,illa psikolojimi sokacaksınız yani dizinin içine, adamlar ölüm makinası olmuşlar o dünyada, ne psikolojisi ne duygusallığı artık bunca yaşanmışlıktan sonra. Saçmalayın bana diziyi bıraktırmayın bu saatten sonra.

Bir daha öldürmeden önce titreyen varlık görürsem o saatte bırakacam diziyi ona göre ha TWD senaristleri .

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 3.834 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  +18 film Nine – Dokuz