Tombul kadın seks filmi, etine dolgun kızlar balık etli çıtırlar | Mobil Online Film izle, 18 Filmler 
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Loading...
  Tombul kadın seks filmi, etine dolgun kızlar balık etli çıtırlar

  aw ne diyecem ben hiç izlemedim şu AHS yi. Benim gibi deli dolu dizi seven için olurmu o dizi? kan şiddetinde deli dolusu olsun onuda severim ama yeter ki korkunç olmasın onda yokum.

  Küçükken ablam beni korkutmuş cuma gecesi korku kuşağı izleterek trt kanalındaki filmlerle, o günlerden beri izleyemiyorum korku film dizileri. İlk sezon çok iyiydi ama ikincide biraz havasını kaybettiler .Sözleşme görüşmeleri falan baya tempoyu ve havayı bozdu.

  Ve tabi esas bombalara da az kaldı. 3-4 ay içinde göreceğiz Taboo ile American Gods ı. İnanılmaz arttı tv nin kalitesi dünyada . Bizim ülkede de 1 tane iyi dizi çıkınca herkes sevinçten havalara uçuyor . Kısa vadede demiyorum. Kısa vadede de kalite düşüşü bariz, sadece blockbuster çekiliyor.

  Bunun dışında uzun vadede kimse 200 300 kişi toplanıp sinema izlemeyecektir. Teknolojiyle birlikte beyaz perde gibi bir şey zaten kalmayacak. Yaşam alanı sistemleri ön plana çıkacak. Tabii televizyon da şu an günümüzdeki gibi olmayacak. Netflix, Hulu bile beş yıl öncesine göre bir devrim.

  Ben de sinemayı seviyorum ama bu noktaya illaki geliriz.Ben bu Chance dizisine ”şans” vermeye karar verdim.

  4 episode izledim ve size şu kadar söyliyeyim dizi tarihi boyunca bu kadar cool karakter çok azdır. Kim cool? doc. mı ? yok yahu ne alaka. Bizim 120 kiloluk ağır aksak marangozumuz. Sırf bu karakterin konuşmalarındaki cool esinti dolayısıyla izleyecem diziyi . Son episode da yardı gene ortalığı:

  ”görev tehlikeliydi ama tarafımdan başarıldı,tabii bazı kayıplar oldu ama bunlar kabul edilebilir”

  Artık yeni Adamım, benim bu çam yarması gözden kaçıran varsa başlasın derim yeni dizi, epey farklı bir soluk getirecek gibi. olayların girintileri senaryo ilerledikçe sizi içine çekicek. bir de varoluşculuk üzerine güzel düşündüren ince anlamlı yanları var… boş bir dizi degil. kaçırmayın derim. çok dizi izlemeyen biri olarak beni çok fena sardı. çok ugraşılmış diziyle. büyük emek var.olm baya kötü dizi ya nesini sevdiniz anlamadım. Daredevil’ın yancısıyla vampir hatun berbat. Dawson iyiydi onun da rolü azdı. İlk sezondaki kötü adam karakterleri çok morondu
  2. sezon biraz toparladı karakterler açısından bu sefer de hikaye bok gibiydi

  Flash, Arrow çerezlik ya o kadar ciddiye almıyorsun izlerken de Daredevil daha ciddi bir yapım benim gözümde, belki de ondan beklentimi karşılamıyor.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 9.432 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tombul kadın seks filmi, etine dolgun kızlar balık etli çıtırlar