Seks hastası kadın gizlice eve adam alma filmi | Mobil Online Film izle, 18 Filmler

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Seks hastası kadın gizlice eve adam alma filmi

Split’e gittim Sinemada görmek şart değil ama mutlaka izleyin. Shyamalan neden en sevdiğim yönetmen olduğunu bir kere daha kanıtladı.
Bence The Visit’in gerisinde bu film ama sanırım McAvoy etkisiyle puanları Visit’e göre çok yüksek. Öyle çok germiyor ama hikaye anlatımı çok başarılı.

Hele o son yok mu o sonOscar filmlerinden Moonlight-Fences-Jackie yi seyretmeme kararı aldım . Manchester by the sea yi indirdim ama kısa vadede seyretmem herhalde . Günün birinde denk gelirse. Lion ile Hidden Figures u seyredeceğim sadece.
yönetmene ve oyuncuya göre film izlemek iyidir
olgun +18 filmler filmde filmindir.
bugün bu filmi izledim çok başarılı buldum değişik bir konusu vardı akıcıydı fakat daha güzel olabilirdi

Lanetli Mesaj, 2016 yapımı korku ve gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Simon Verhoeven, yapımcılığını Quirin Berg üstlenmiştir. Alycia Debnam-Carey, William Moseley, Connor Paolo gibi oyuncular ise başrolü paylaşmıştır.
Dayanamadım ve Moonlight ı seyrettim . Hiç anlamadım niye bu kadar büyütüldüğünü . Hani öyle siyah hakları olayları falan da değil , politik bir duruşu da yok filmin bence. Hele Ali niye Oscar favorisi hiç mi hiç anlamadım. Kötü film değil de yani bilmiyorum , hiç dokunmadı bana .Bu arada The Founder’ı izledim, fena film değil aslında. The Social Network’un bir klasman altı. Ama hikayedeki adam tam bir o. çocuğuymuş katıksız. Michael Keaton da iyi oynamış adamı, izlenebilir.
Manchester by the sea yi de seyrettim . Moonlight dan daha iyi ondan da çok özel bir şey bulamadım Casey nin performansı dışında .
Çocuğun sevgilisi Moonrise kingdom daki kızmış , tanıyorum demiştim bir yerden .

 • Tür: Erotik Filmler
 • İzlenme: 5.479 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Seks hastası kadın gizlice eve adam alma filmi