Sekreter seks filmleri 2018 yapımı | Mobil Online Film izle, 18 Filmler - Part 2

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Sekreter seks filmleri 2018 yapımı

HOC u two and a half man de ki gibi yapacaklarmış büyük ihtimal The Telegraph da yazdığına göre. Frank ı öldürecekler ve Claire üzerinden yan karakterlerle devam ettireceklermiş. Yan karakterler yeteri kadar güçlü, onlar götürebilir şeklinde bir görüş varmış şu anda yapımcılarda. Bi kısım Netflix ekibi ise şu anda HOC a ihtiyacımız varmı diye görüş belirtiyorlarmış.

Bakalım ne çıkacak bu işin sonunda. Bu arada Spacey in yeni Netflix projesi de ıskartaya çıkarılmış Gore Vidal adındaki bir US yazarla ilgili.tekrardan reddit e bakmadıysan 2 gün önce cevap yazılmış .

henüz 3.bölümdeyim , imdb ye göre en leş bölümleri izlememe rağmen zevkten kudurruyorum . muazzam diziymiş.
Will Bates abiye de mail attım. Nedir nasıl alırız bu şarkıyı diye bakalım cevap gelmedi daha. çok underrated bir dizi ya çok hor görülüyor. Chance i izliyorum yahu her hafta, ilk sezonda nerdeyse bırakma konumuna gelmiştim saçmalıklardan ötürü ama iyi bırakmamışım çünkü 2. sezon gayet iyi gidiyor. Diziyi de aslında House elemanı değil de bizim dev taşıyor aslında ha.

Bull dizisi çok kolpa dizi yahu, hiç sevmediğimi dizi özelliklerine fazlasıyla sahip. Düşünün bir dizi yapıyorsun mahkemede jüri kararlarını sorgulama ve ona göre pozisyon alma üzerine ama ele geçirdiğin kozları, sana mahkemeyi kazandıracak atakları ufacık bi 5 sn. lik şekilde veriyorsun seyirciye, hiç anlatmadan doğru dürüst. Yahu onu vereceksin ki zor durumda bıraktığın suçlunun psikolojisi, yüzü, tepkisi vs. ile olay doyurucu olsun, işin seyirci açısından keyfi ancak öyle çıkar. Bunlarda yok, zahmet etmiyorlar öyle bi şeye, e mailleri ele geçiriyorlar, orda anlıyorlar işi ve mahkemede 5. sn de bunu avukat açıklayıp mahkemenin kazanıldığı kararı veriyorlar tamam. Eeee? en nefret ettğim şey budur dizide, seyirciye saygısızlık. Umarım en kısa zamanda bitirirler bu diziyi.

Last man on the earth de düşen tempo dolayısıyla Kristen Wiig i eklemişlerdi , bakıyorsun ve anlıyorsun ki oyuncular boşuna ünlü olmuyor Arkadaşlar Hollywood da. Kristen diziye girdiği andan itibaren öyle bir kendine çekim yarattı ki, öyle bir oyunculuk dersi verir gibi oynamaya başladı ki diziyi bir anda 2-3 level üste attı. Average oyunculuklara alışmış dizi bir anda tokat yemiş gibi oldu Kristen in girmesiyle. Bayılıyorum bu kadına ve şimdi bir kez daha gördüm ki sahiden nefis bir oyuncu ve last man on the earth ün ne kadar kötü oyunculuklar üzerinden yürüdüğünü de bir kez daha anladım ama tuhaf bir şekilde sonunda ne olacak diye merak ettiğim için izliyorum diziyi.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 10.102 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sekreter seks filmleri 2018 yapımı