Romanyalı çingene kızı sansürsüz seks filmi | Mobil Online Film izle, 18 Filmler

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Romanyalı çingene kızı sansürsüz seks filmi

Nedir bu Black Mirror . Seyredecek bir şey kalmadi , bakacak dizi arıyorum da . Bir diziye benzetsen hangisi olabilir . Şöyle bir baktım imdb ye de bir fikir edinemedim
Muhteşem yahu. İzle hemen, zaten 2 sezon 3 bölüm Sherlock gibi. Birde özel bölüm var. Kesin seversin. Yeni sezon 12 bölüm olacak, başlayana kadar kesin bitirSon bir şey sorayım . Hikayeler birbiriyle bağlantılı mı ? IMDB de anthology serisi demiş de AHS gibi . Bu son christmas bölümünün seederi çok , direk onu indirip bakayım dedim . Sorun olur mu . İlk sezonun da kaliteli versiyonu yok ama bakalım.ikayeler birbirinden farklı fakat özel/orijinal bir konsepti var. bu kadar söyliyeyim, izleyince anlarsın.
benim tavsiyem christmas bölümünü en sona bırak, normal akışında olduğu gibi.
bağlantısız olsa dahi, önden christmas’ı izlemek tuhaf geldi kulağıma.2 gecedir Ray Donovan izliyorum, her gece 3 bölüm falan ve sonunda günceli yakaladım. Bu sezon pek güzel olmuş yahu dizim, zaten güzeldi ama bu sezon işin içine Ruslar falan girince ortalık uçmuş resmen.

Çok fena yerde bitti son bölüm, burdan nasıl kurtulacak bakalım adamımız.yav şimdi baktım da Julianna Margulies’in 2008’de çekilmiş Canterbury’s Law diye başka bir avukatlık dizisi varmış 6 bölüm sadece sonra iptal olmuş. Zaten 1 sene sonra da Good Wife başlamış
Muhtemelen bu dizide çok tuttular avukat rolünü. Dizi çok yalan herhalde iptal olduğuna göre ama yine de bir bakıcam zaten 6 bölüm nedir..

edit: Aslında 13 bölüm olacakmış ama o zaman greve denk gelmiş de patlamış. Kadının önünü açmış resmen grev Yarıda bıraktığımı hatırladım sen şimdi yazınca , ama yarıda bırakma nedenim beğenmemek değil unutmak, izlediğimi unutmuşum. Kalan yeri hatırlayıp tekrar başlayayım bari bu vesileyle motorlu çılgın çetemizin maceralarına.

Last Ship le kıyas kabul etmez bu dizi, Last Ship dediğin US malı bir kurtlar vadisi, arkasında güzel bir konu barındırıyor olsa bile katıksız bir propoganda dizisi olmuş, bana bile fazla geldi o kadarı. Last Ship’in 1. sezonu bitirdim de ben Amerikan propagandası kısmına takılmıyorum. Hatta Amerikan propagandası olan diziler/filmler hoşuma da gidiyor geyik oluyor. klişe laflar, klasik hareketler falan. Ayrıca en iyi aksiyon da onlardan çıkıyor genelde..Bu akşam İÇERDE diye yeni bir türk dizisi başlıyor Yapımcı Kerem Çatay yönetmen Uluç Bayraktar. Ezel’den sonra bence tutturamadılar ama yine de bir şans vericem tabii
Kadro da iyi baya Çetin Tekindor, Aras Bulut, Çağatay Ulusoy, Rıza Kocaoğlu, hatunları tanımıyorum da klasik dizi oyuncusu işte..

Bugün 8de show’da başlıyor. Bir kaç bölüm bakarım.Şuradan başladım seyretmeye Black Mirror u , iyi baya görüntü kalitesi. Laptop zaten tv ye bağlı duruyor sürekli . Laptopta açıp tv den seyredince iyi oldu , yoksa sevmiyorum monitörde seyretme olayını. Karıştırmadan en baştan başlamaya karar verdim.

Birde Dunst ı çok severim ama orada hakeden kazandı bence.Ben konusunu bilmiyordum da ilk bölümü izleyince Departed’tan esinlendikleri ortaya çıktı. Ezel de Monte Kristo kontuydu zaten

Valla çok sarmadı aslında ilk bölüm ama 1 bölümden anlaşılacak işler değil, karakterler daha oturacak. Senaryo nasıl işlicek görücez ama konu itibariyle seyredilir bir dizi.

Kadın karakterler olmamış gibi geldi bana. Kızlardan biri çok ağır abi modunda diğeri çok cici kız konuşmaları yapıyor. Onlar daha düzgün bi seviyeye düşerse daha da izlenebilir olur.dunst’ı pek sevmem ama kırk farklı ruh halindeki birini yapmacıksız, tadında ve hakkını vererek oynaması, ayrıca rolünün zorluk derecesi diğerine göre çok daha üstündü.
her bakımdan döverdi. aynı nicholas cage’in sean pean’in önünde kazanması veya daha yenilerden eddie redmayne’in keaton önünde kazanması kadar haksızlık.
ama ödüller işte, artık iyice lobi şeyleri, paraydı falan dönüyor.

 • Tür: +18 Filmler
 • İzlenme: 13.470 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Romanyalı çingene kızı sansürsüz seks filmi