Kuzey avrupa Amatör +18 filimler | Mobil Online Film izle, 18 Filmler

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Kuzey avrupa Amatör +18 filimler

Filmi 4K olarak restore edecekler normal perdede gösterecekler yani 4K olarak izlemeyeceğiz sadece restorasyonlu olarak izleyeceğiz. 4K yazınca mı kafa karışıyor Restore edilme şekli 4K teknolojisine göre ama normal yayında vereceklerPink i seyrettim dün . İyi film ,Amitabh amca da döktürmüş ama kızları daha iyi seçebilirlermiş sanki . En azından Minal rolü için daha yetenekli birini bulmaları lazımmış.
PK ve son Sultan da oynayan Anushka yada Queen de Kangana ile film çok daha iyi olabilirmiş. Bütçe küçüktü herhalde ki Amitabh amcanın yanına bunları bulabildiler .1.sini izledim bugun baya begendim ben de. 2.si için tepkiler daha olumlu, genelde başarı düşüyor devam filmlerinde . lezbiyen Şaşırdım. Gidecegim bugun yarın bakalım .
1- Bleed for this / Teller artık olduğunu kanıtlamış fazlasıyla, gerçek hikaye olması sebebiyle daha bir keyifliydi. +18 filmler
2- Gold / McConaughey muhteşemdi yine ki yanında Edgar Ramirezle film aktı gitti, bir gerçek hikaye daha. 7,5
3- Fences / Tek mekan diyebiliriz, 2 saat 18 dakika sadece diyalog. Değişik birşey tercih etmiş Denzel bey. Açıkcası sıkmıyor ama izlemeyincede birşey kaybedilmez. 7,2John Wick 2 yi seyrettim. İlk filmi sevmemize sebep olan her şey aynı seviyede mevcut ama Ruby Rose gerçekten hiç ama hiç olmamış. Filmi mahvedecekmiş rolü biraz daha büyük olsa. Lezbiyen diye her sert kadın role niye bunu veriyorlar ki. Kısa saç yapıp erkeksi görünerek sert olamıyorsun ki , baya bir komik duruyordu.
Passengers ı seyrettim . Çok beğendiğimi söyleyemem ama Lawrence ın herhalde son 3-4 yıldaki en iyi performansı olmuş. Oscar yada öyle sert kadın imajı için kasmadan en doğal rolü olmuş.
passengers web-dl gerçekten çok iyiydi fakat bluray’in çıkmasına az kaldıysa, beklesin izlemeyen dostlar.

  • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
  • İzlenme: 33.098 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:
  • Ekleyen:
  • Etiket:
  • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

    Spoiler Ekleyin

    Kuzey avrupa Amatör +18 filimler