Fakir kız zor sevişme filmi izle 2018 | Mobil Online Film izle, 18 Filmler

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Fakir kız zor sevişme filmi izle 2018

Life geliyor bu cuma . Bir sürü gitmek istediğim film var . Arka arkaya da uymuyor seanslar , tek biletle 3 film yapayım . Haftasonu Kong 4dx den çıkarsa Life-Güzel çirkin-Kong 3 lüsü yaparım belki. The Space between us a da gitmek istiyorum ama olmayacak büyük ihtimalle. ABD de hiç hasılat yapmadı , yakında düşer nete gibi . Haftaya da Ghost in shell geliyor.
Ben o kadar detaycı yorumlamadım filmi onu belirteyim, ancak konuyu etkileyici bir şekilde verdi mi dersen verdi derim, bunu istersen komple ecemin hakkı olarakta yorumlayabiliriz yada yan karakterlerle beraber bütün bir uyum diyebiliriz. Seks sahneleri gereksiz gelebilir ancak basit bir şekilde çok uç hayatların iç içe geçmişliğini göstermesi açısından rahatsız etmedi beni. Yorum dediğimiz kişiye göre değişir, sadece zaman kaybı olarak
nitelemen biraz fazla kaçmış bana göre hani izleyecek olan bir başkası belki beğeneceği bir yapımı kaçırır bu yorumla, yoksa saygılar tabii ki. filmleri. +18 filmler filmde resım. +18 filmler kapalı bayan sex seks. komedi +18 filmler . olgun sex filmleri.
Dağ 2’yi digi’de yakalayınca izledim. Güzel film, kurgusu çok kötü ama. Geçiş sahneleri falan olmamış hiç. Aksiyon sahneleri 10 numeroydu.
Demek ki biz de bu tarz film yapabiliyormuşuz Umarım bu kalitede yapımlar artar.

edit: Şimdi düşününce eklemek istedim, bir çok sahne Er Ryan’dan alıntıydı, biraz canımı sıktı bu açıkçası daha özgün olmaması için hiçbir sebep yoktu.

Gizle
Sniper’ın gözden vurulması, ateş ederken kendi kendine konuşması, saldırı öncesi hep birlikte yaptıkları sohbet, yüksekteki sniperın tankla vurulması, hatuna Upham muamelesi yapılması falan, daha aklıma gelmeyen var baya.

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 15.525 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Fakir kız zor sevişme filmi izle 2018