Alman kız tecavüzlü seks filimleri cepten indir izle | Mobil Online Film izle, 18 Filmler - Part 3

En Son Eklenen Videolar Güncellendi

Loading...
Alman kız tecavüzlü seks filimleri cepten indir izle

hell or high water
bunu çok övmüşlerdi. neyse izledik. neyini bu kadar övmüşler anlamadım. açtım yorumları okudum. liseli inciciler gibi “ince ince” diye dolanıyorlar. ya bunlar harbiden “ince” sistem eleştirisi falan görmemişler ya da ben öküzün önde gideniyim.bunu çok övmüşlerdi. neyse izledik. neyini bu kadar övmüşler anlamadım. açtım yorumları okudum. liseli inciciler gibi “ince ince” diye dolanıyorlar. ya bunlar harbiden “ince” sistem eleştirisi falan görmemişler ya da ben öküzün önde gideniyim.hollywood mafyası bu. son 20 yılda ödülü,bir kaç istisna dışında , en iyi film değil, konjoktürlerine uygun siyasi-politik mesajlar veya başka yüzeysel sebeplerle veriyorlar.la la land, mesela insanlar kendini mutlu hissediyormuş. yahu filmin sonunda , hadi spoiler olur yazmayayım, yaşanan şey nasıl mutluluk veriyor…

schindler list, platoon , silence of the lambs gibi filmleri ve birde son yıllarda verdikleri oscarları düşün. benim dediğim bu.Tamam Argo -Spotlight -12 years a Slave de anlarım da La La Land in ne alakası var politika ile konjonktür ile . Kimseye dokunmayan , Damien in üniversite yıllarından beri çekmek isteyip çekemediği ve Whiplash in başarısı sayesinde hayat bulan bir proje . Politik ajandası falan da yol filmin .
Sinemada seyredenler sevdi , eleştirmenler sevdi , ödülleri verenler de sevdi . Son yıllarda bu kadar üzerinde anlaşılan ve geniş kitlelerin sevdiği bir oscar en iyi film galibi olmamıştı . Sen sevmemiş olabilirsin tabi . Hollywood havuz medyasi gibi . Irkçı söylemleri oscar da hep var mesela . Gectigimiz yillarda Spike Lee bunu soylemisti beyazlar arasindan secildigine dair . Pinkett törene katilmadi vs.. Akademi hak edene vermiyor oscar i bu net . Leo en basit örnegi, ki filmde cok rahat döner o mafya işleri .hayır, demek istediği o değildi, politik veya konjoktürel olaylarla alakalı veya suç içeren filmler veya başka bir konu..sonraki mesajımda yazdım.

seçilen oyuncular,senaryo ve konunun anlatım şekilleri çok farklı idi. yüzeysel değildi.

mesela heat filmide bana göre yapılmış en iyi suç filmlerinden, iyi kötü çirkin yani spaghetti serisi ile sergio baba, abd de o ana dek oluşturulan, iyi kovboy, iyi beyaz insan imajını yıkmış biri. illa oscar alması gerekmiyor.

son yıllarda bir iki istisna dışında tüm oscarlık filmle son derece yüzeysel. politik konu bile suya sabuna dokunmadan ve mutlaka iyi amerika imajı verilerek anlatılıyor..onu demek istedim..

 • Tür: +18 Filmler, Erotik Filmler
 • İzlenme: 13.657 views
 • Yorum: Yorum yapılmamış
 • Tarih:
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Alman kız tecavüzlü seks filimleri cepten indir izle